Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » INWESTYCJE, Najnowsze Informacje (2) » W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn


W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – Gołębiewski z ok. 900 pokojami.


Gmina Rewal dwa lata temu sprzedała ponaddwuhektarową działkę w Pobierowie za 14,1 mln zł spółce As-Invest z Poz­nania, związanej z grupą belgijskich inwestorów. Spółka od początku informowała o planach wybudowania tam kompleksu hotelowo-apartamentowego z centrum konferencyjnym, aquaparkiem, strefą SPA & wellness i specjalistyczną kliniką medyczną, deklarując, że „prowadzone są rozmowy z międzynarodową siecią hotelarską, choć ostatecznie kwestia operatora hotelowego nie została jeszcze przesądzona”. Jak wynika z informacji „Hotelarza”, ostatecznie podpisano umowę z siecią Hilton na hotel pod marką Hilton Garden Inn ze 150 pokojami. Deweloper liczy na turystów z Polski, jak również zamierza przygotować specjalną ofertę ukierunkowaną na gości z Niemiec, Belgii i krajów skandynawskich. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu powstać mają apartamenty pod wynajem sprzedawane w systemie condo. Prace przy budowie hotelu na razie nie ruszyły. Natomiast trwają przy budowie hotelu Gołębiewski, który zbliża się do ukończenia etapu surowego otwartego. Zakończenie prac planowane jest na przełom lat 2020/21. Tadeusz Gołębiewski kupił 30-hektarową działkę w Pobierowie za 50,5 mln zł dwa lata temu.

Komentarze: 2 dla “W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn”

  1. A kiedy ruszy inwestycja?

  2. Kwiatkowski

    Baju, baju będę w raju

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-19 Kucharz Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-19 Kelner /-ka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-20 recepcjonista/ka Wrocław - Hotel Wieniawa
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-21 Menedżer Restauracji Warszawa
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA