Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Rafał Kincer z NAT do Marvipolu

Rafał Kincer z NAT do Marvipolu


Rafał Kincer, przez ostatnie cztery lata dyrektor ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej należącej do Kompanii Węglowej, został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipolu.

fot. Linkedin

Rafał Kincer związany był ostatnio z NAT, firmą będącą m.in. właścicielem 17 obiektów wczasowych i hoteli z 3,5 tys. miejsc noclegowych. Do obowiązków Rafała Kincera należała zmiana wizerunku sieci poprzez wprowadzenie w życie nowej strategii spółki, która kategoryzację obiektów.

Wcześniej Kincer był prezesem zarządu w firmie Shangri La S.A. Hospitality Management Holding, która zamierzała stworzyć ogólnopolski holding zarządzający obiektami hotelowymi, restauracyjnymi, SPA oraz hotelami z opieką medyczną i domami czasowej opieki. Wcześniej był wiceprezesem notowanej na NewConnect spółki developerskiej GC Investment. W latach 2003-2010 związany z siecią Hotele Diament, której był współtwórcą, odpowiadającym jako dyrektor operacyjny za funkcjonowanie restauracji hotelowych, a od 2008 roku prezesem zarządu całej sieci. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, posiada dyplom Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Binzesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Marvipol Development do warszawski deweloper, który w ostatnim czasie aktywnie wchodzi na rynek hotelowy. Spółka otworzy hotele m.in. w Gdańsku Oliwie (kompleks z 346 pokojami, z których 210 działało będzie pod ekonomiczną marką Holiday Inn Express, a 136 apartamentów pod aparthotelową Staybridge Suites), planuje także kolejne obiekty w Gdańsku i Kołobrzegu. Marvipol przygotowuje także w Warszawie projekt w segmencie lokali inwestycyjnych – Unique Tower przy ul. Grzybowskiej, gdzie zaoferuje 448 lokali na wynajem w obrębie inwestycji Unique Apartments. Oddanie do użytku kompleksu planowane jest na początek 2021 r.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Ewa Michałowska dyrektorem IBB Andersia Hotel w Poznaniu

Ewa Michałowska od kilkunastu lat związana z branżą hotelarską, została dyrektorem generalnym hotelu IBB Andersia w Poznaniu. Pracowała w sieci Domina Hotels & Resorts w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności