Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Rafał Kincer z NAT do Marvipolu

Rafał Kincer z NAT do Marvipolu


Rafał Kincer, przez ostatnie cztery lata dyrektor ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej należącej do Kompanii Węglowej, został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipolu.

fot. Linkedin

Rafał Kincer związany był ostatnio z NAT, firmą będącą m.in. właścicielem 17 obiektów wczasowych i hoteli z 3,5 tys. miejsc noclegowych. Do obowiązków Rafała Kincera należała zmiana wizerunku sieci poprzez wprowadzenie w życie nowej strategii spółki, która kategoryzację obiektów.

Wcześniej Kincer był prezesem zarządu w firmie Shangri La S.A. Hospitality Management Holding, która zamierzała stworzyć ogólnopolski holding zarządzający obiektami hotelowymi, restauracyjnymi, SPA oraz hotelami z opieką medyczną i domami czasowej opieki. Wcześniej był wiceprezesem notowanej na NewConnect spółki developerskiej GC Investment. W latach 2003-2010 związany z siecią Hotele Diament, której był współtwórcą, odpowiadającym jako dyrektor operacyjny za funkcjonowanie restauracji hotelowych, a od 2008 roku prezesem zarządu całej sieci. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, posiada dyplom Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Binzesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Marvipol Development do warszawski deweloper, który w ostatnim czasie aktywnie wchodzi na rynek hotelowy. Spółka otworzy hotele m.in. w Gdańsku Oliwie (kompleks z 346 pokojami, z których 210 działało będzie pod ekonomiczną marką Holiday Inn Express, a 136 apartamentów pod aparthotelową Staybridge Suites), planuje także kolejne obiekty w Gdańsku i Kołobrzegu. Marvipol przygotowuje także w Warszawie projekt w segmencie lokali inwestycyjnych – Unique Tower przy ul. Grzybowskiej, gdzie zaoferuje 448 lokali na wynajem w obrębie inwestycji Unique Apartments. Oddanie do użytku kompleksu planowane jest na początek 2021 r.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Barman Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA