Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Rafał Kincer z NAT do Marvipolu

Rafał Kincer z NAT do Marvipolu


Rafał Kincer, przez ostatnie cztery lata dyrektor ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej należącej do Kompanii Węglowej, został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipolu.

fot. Linkedin

Rafał Kincer związany był ostatnio z NAT, firmą będącą m.in. właścicielem 17 obiektów wczasowych i hoteli z 3,5 tys. miejsc noclegowych. Do obowiązków Rafała Kincera należała zmiana wizerunku sieci poprzez wprowadzenie w życie nowej strategii spółki, która kategoryzację obiektów.

Wcześniej Kincer był prezesem zarządu w firmie Shangri La S.A. Hospitality Management Holding, która zamierzała stworzyć ogólnopolski holding zarządzający obiektami hotelowymi, restauracyjnymi, SPA oraz hotelami z opieką medyczną i domami czasowej opieki. Wcześniej był wiceprezesem notowanej na NewConnect spółki developerskiej GC Investment. W latach 2003-2010 związany z siecią Hotele Diament, której był współtwórcą, odpowiadającym jako dyrektor operacyjny za funkcjonowanie restauracji hotelowych, a od 2008 roku prezesem zarządu całej sieci. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej, posiada dyplom Executive MBA Wielkopolskiej Szkoły Binzesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Marvipol Development do warszawski deweloper, który w ostatnim czasie aktywnie wchodzi na rynek hotelowy. Spółka otworzy hotele m.in. w Gdańsku Oliwie (kompleks z 346 pokojami, z których 210 działało będzie pod ekonomiczną marką Holiday Inn Express, a 136 apartamentów pod aparthotelową Staybridge Suites), planuje także kolejne obiekty w Gdańsku i Kołobrzegu. Marvipol przygotowuje także w Warszawie projekt w segmencie lokali inwestycyjnych – Unique Tower przy ul. Grzybowskiej, gdzie zaoferuje 448 lokali na wynajem w obrębie inwestycji Unique Apartments. Oddanie do użytku kompleksu planowane jest na początek 2021 r.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA