Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Hotelarze Roku 2018: Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – DoubleTree by Hilton Łódź

Hotelarze Roku 2018: Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – DoubleTree by Hilton Łódź


Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódż od jego otwarcia pięć lat temu, wygrał głosowanie Kapituły konkursu Hotelarze Roku 2018 w kategorii Dyrektor Hotelu Sieciowego. Dołączył w ten sposób do grona wcześniejszych laureatów: Magdaleny Muchy z Hilton Gdańsk, Anny Olszyńskiej z Vienna House Andel's Łódź, Anety Stępkowskiej z Courtyard by Marriott Warszawa i Rafała Kuczyńskiego z Holiday Inn Warszawa Józefów.

W ciągu pięciu lat działalności udało się stworzyć jeden z (dwóch) najlepszych hoteli w mieście i jeden z najlepszych w skali krajowej. W tym czasie nocowało w nim blisko 300 tys. osób, z czego 42 proc. to goście konferencyjni, którzy brali udział w trzech tysiącach eventów zorganizowanych na terenie obiektu. W wewnętrznym rankingu jakości łódzki DoubleTree zajmuje ósme miejsce wśród blisko 130 w regionie EMEA. To pokazuje, że nie tylko potrafi stosować w Łodzi światowe standardy, ale jest wręcz ich wyznacznikiem. Okazało się, że połączenie 4-gwiazdkowego hotelu położonego w centrum Polski z dającymi niemal nieograniczone możliwości halami klubu Wytwórnia to przepis na sukces. Hotel zajmuje obecnie drugie miejsce wśród łódzkich obiektów na portalu TripAdvisor, z kolei w serwisie booking.com średnia ocen gości wynosi 9,1. Obiekt powstał z inicjatywy łódzkiej firmy telekomunikacyjnej TOYA, która w 2000 r. na swoją siedzibę wybrała znajdujący się przy ul. Łąkowej kampus dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA