Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Hotelarze Roku 2018: Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – DoubleTree by Hilton Łódź

Hotelarze Roku 2018: Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – DoubleTree by Hilton Łódź


Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódż od jego otwarcia pięć lat temu, wygrał głosowanie Kapituły konkursu Hotelarze Roku 2018 w kategorii Dyrektor Hotelu Sieciowego. Dołączył w ten sposób do grona wcześniejszych laureatów: Magdaleny Muchy z Hilton Gdańsk, Anny Olszyńskiej z Vienna House Andel's Łódź, Anety Stępkowskiej z Courtyard by Marriott Warszawa i Rafała Kuczyńskiego z Holiday Inn Warszawa Józefów.

W ciągu pięciu lat działalności udało się stworzyć jeden z (dwóch) najlepszych hoteli w mieście i jeden z najlepszych w skali krajowej. W tym czasie nocowało w nim blisko 300 tys. osób, z czego 42 proc. to goście konferencyjni, którzy brali udział w trzech tysiącach eventów zorganizowanych na terenie obiektu. W wewnętrznym rankingu jakości łódzki DoubleTree zajmuje ósme miejsce wśród blisko 130 w regionie EMEA. To pokazuje, że nie tylko potrafi stosować w Łodzi światowe standardy, ale jest wręcz ich wyznacznikiem. Okazało się, że połączenie 4-gwiazdkowego hotelu położonego w centrum Polski z dającymi niemal nieograniczone możliwości halami klubu Wytwórnia to przepis na sukces. Hotel zajmuje obecnie drugie miejsce wśród łódzkich obiektów na portalu TripAdvisor, z kolei w serwisie booking.com średnia ocen gości wynosi 9,1. Obiekt powstał z inicjatywy łódzkiej firmy telekomunikacyjnej TOYA, która w 2000 r. na swoją siedzibę wybrała znajdujący się przy ul. Łąkowej kampus dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Ewa Michałowska dyrektorem IBB Andersia Hotel w Poznaniu

Ewa Michałowska od kilkunastu lat związana z branżą hotelarską, została dyrektorem generalnym hotelu IBB Andersia w Poznaniu. Pracowała w sieci Domina Hotels & Resorts w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności