Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Zmiany personalne w hotelach Chopin Airport Development

Zmiany personalne w hotelach Chopin Airport Development


Kamil Lipski, zarządzający dotychczas hotelem Hampton by Hilton Gdańsk Airport awansował na stanowisko dyrektora Golden Tulip Gdańsk Residence. Jego miejsce w przylotniskowym obiekcie zajął Michał Całka, który do struktur Chopin Airport Development dołączył z hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, którym kierował przez ostatni rok.Kamil Lipski przed objęciem stanowiska dyrektora generalnego 195 pokojowego Golden Tulip w Gdańsku od marca 2018 roku zarządzał hotelem Hampton by Hilton Gdańsk Airport (oba te obiekty należą do CAD). Wcześniej był dyrektorem sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa. Kamil Lipski jest laureatem tytułu „Dyrektor sprzedaży i marketingu 2015” w konkursie „Hotelarz Roku” oraz trenerem Akademii Hotelarza. Z hotelarstwem związany jest od ponad dziesięciu lat, a swoją karierę zaczynał jako regionalny kierownik sprzedaży w Grupie Accor.


Michał Całka, który od stycznia 2019 r. objął stanowisko dyrektora generalnego 116 pokojowego hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport, z hotelarstwem związany jest od 16 lat. Początki swojej kariery w tej branży rozpoczął w sieci Accor, gdzie pracował w hotelach Mercure, ibis oraz Etap w Warszawie. Od maja 2014 do czerwca 2015 był pierwszym dyrektorem generalnym w hotelu Hilton Garden Inn przy lotnisku Balice w Krakowie. W latach 2015-2016 zarządzał butikowym hotelem Bellotto w Warszawie. W 2017 r. otworzył hotel Ibis Style Ułan Bator w odległej Mongolii, sprawował tam funkcję dyrektora generalnego tego obiektu. Od września 2017 r. do grudnia 2018 r. był dyrektorem generalnym w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

– Zgodnie z polityką naszej firmy stawiamy na naszych doświadczonych dyrektorów, dając im możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Kamil Lipski sprawdził się jako dyrektor gdańskiego hotelu Hampton by Hilton. Jestem przekonany, że wykorzysta swoje wieloletnie doświadczenie w hotelarstwie zarządzając obiektem Golden Tulip w Gdańsku – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. – Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył również kolejny wysokiej klasy fachowiec na rynku hotelowym – Michał Całka, który pokieruje hotelem Hampton by Hilton w Gdańsku. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie naszych generalnych menedżerów przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju gdańskich obiektów, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej spółce - dodaje Cristescu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA