Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Primavera z nową restauracją i rozbudowywanym SPA

Primavera z nową restauracją i rozbudowywanym SPA


W kompleksie Primavera Jastrzębia Góra otwarto nową restaurację Wine Story. Rozbudowywana jest też strefa SPA & wellness, która powiększy się z 16 do 30 gabinetów.

W menu nowej restauracji znalazły się zarówno klasyczne potrawy jak i unikalne kompozycje Desek Przekąsek z różnych stron świata – Deska Amerykańska, Włoska, Hiszpańska czy Francuska. Przygotowano też atrakcje dla miłośników whisky i rumu – serwowanych jest wiele rodzajów tych szlachetnych trunków. Restauracja pomieści ok 50 osób.

Sand Spa Health and Beauty Institute to kolejny projekt, który jest obecnie realizowany. Blisko dwukrotnie zwiększy się liczba gabinetów. W nowej ofercie Sand Spa oprócz klasycznych zabiegów na twarz i ciało znajdą się też zabiegi za kręgosłup i stawy, wzmacnianie odporności,  czy celowe oczyszczanie i detox ciała. Otwarcie przewidziane jest w I kwartale 2019 roku. Primavera Jastrzebia Góra to obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, zlokalizowany 100 od morza. Dysponuje 216 pokojami, 15 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1,2 tys. m kw., Parkiem Wodnym o powierzchni 1 tys. m kw. oraz Sand SPA.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA