Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Golden Tulip Magnus Bielsko Biała w Bystrej otwarty

Golden Tulip Magnus Bielsko Biała w Bystrej otwarty


Otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip Magnus Bielsko Biała Bystra. Oferuje 77 pokoi, cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 290 m kw., basen, restaurację i cukiernię z własnymi wypiekami. Hotel jest częścią Magnus Resort, w którego skład wchodzą też m.in. 11 domków i Pałac Bankietowy Magnus Royal, a wkrótce również karczma. To siódmy Golden Tulip w Polsce.


Inwestorem obiektu jest bielska spółka Magnus Royal, na czele której stoi Adam Witos, właściciel firmy deweloperskiej Wawaco. W 2016 r. kupił on za 1,9 mln zł trzyhektarową działkę z wybudowanym w latach 80. byłym ośrodkiem szkoleniowo-wypoczynkowym Magnus należącym do MSW. W ciągu trzech lat wyremontował zrujnowany obiekt, podpisał umowę franczyzową z Louvre Hotels Group i pod koniec grudnia otworzył Golden Tulip Magnus. Projekt wnętrz przygotowała pracownia db Group.  W budynku głównym hotelu na parterze znajduje się sala konferencyjna o powierzchni 152 m kw., a na niższym piętrze usytuowane są trzy 47-metrowej sale. Na terenie kompleksu znajduje się też pałac Magnus Royal z dwoma dużymi salami na ponad ok. 200 osób  w ustawieniu bankietowym. Hotel dysponuje też restauracją z kuchnią międzynarodową, a wiosną ruszyć ma też karczma na 90 osób z kuchnią regionalną i… chorwacką. Każdy z 11 całorocznych domków wypoczynkowych o powierzchni ok.  80 m kw. może pomieścić do sześciu osób. To 20. hotel w Polsce w portfolio sieci Louvre Hotels Group i siódmy Golden Tulip (po dwa działają w Warszawie i Krakowie, a także w Gdańsku i Międzyzdrojach).


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA