Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Golden Tulip Magnus Bielsko Biała w Bystrej otwarty

Golden Tulip Magnus Bielsko Biała w Bystrej otwarty


Otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip Magnus Bielsko Biała Bystra. Oferuje 77 pokoi, cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 290 m kw., basen, restaurację i cukiernię z własnymi wypiekami. Hotel jest częścią Magnus Resort, w którego skład wchodzą też m.in. 11 domków i Pałac Bankietowy Magnus Royal, a wkrótce również karczma. To siódmy Golden Tulip w Polsce.


Inwestorem obiektu jest bielska spółka Magnus Royal, na czele której stoi Adam Witos, właściciel firmy deweloperskiej Wawaco. W 2016 r. kupił on za 1,9 mln zł trzyhektarową działkę z wybudowanym w latach 80. byłym ośrodkiem szkoleniowo-wypoczynkowym Magnus należącym do MSW. W ciągu trzech lat wyremontował zrujnowany obiekt, podpisał umowę franczyzową z Louvre Hotels Group i pod koniec grudnia otworzył Golden Tulip Magnus. Projekt wnętrz przygotowała pracownia db Group.  W budynku głównym hotelu na parterze znajduje się sala konferencyjna o powierzchni 152 m kw., a na niższym piętrze usytuowane są trzy 47-metrowej sale. Na terenie kompleksu znajduje się też pałac Magnus Royal z dwoma dużymi salami na ponad ok. 200 osób  w ustawieniu bankietowym. Hotel dysponuje też restauracją z kuchnią międzynarodową, a wiosną ruszyć ma też karczma na 90 osób z kuchnią regionalną i… chorwacką. Każdy z 11 całorocznych domków wypoczynkowych o powierzchni ok.  80 m kw. może pomieścić do sześciu osób. To 20. hotel w Polsce w portfolio sieci Louvre Hotels Group i siódmy Golden Tulip (po dwa działają w Warszawie i Krakowie, a także w Gdańsku i Międzyzdrojach).


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA