Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » SPA&MORE – nowa platforma komunikacji dla branży SPA & wellness

SPA&MORE – nowa platforma komunikacji dla branży SPA & wellness


Rosnące zainteresowanie usługami SPA oraz powstające w zawrotnym tempie nowe hotele ze strefami wellness, zrodziły pomysł na ułatwienie dotarcia klientom do bogatej oferty dostępnej na polskim rynku. Spółka Wellamo stworzyła serwis internetowy spaandmore.pl, który łączy w sobie  wyszukiwarkę obiektów, możliwość zakupów kart lojalnościowych i podarunkowych oraz merytoryczne treści redakcyjne. Docelowo ma to być największa bazy ośrodków SPA i wellness w Polsce. Partnerem i inwestorem projektu jest Grupa ZPR Media.

SPA&MORE to pierwszy polski portal łączący w sposób innowacyjny trzy funkcjonalności:

  • wyszukiwarkę obiektów SPA & wellness, day SPA, klinik medycyny estetycznej, salonów urody, klubów fitness i oferowanych przez nie usług;

  • możliwość zakupu kart lojalnościowych oraz podarunkowych;

  • specjalistyczne i bogate merytorycznie treści redakcyjne o charakterze poradnikowym, w których użytkownicy znajdą  aktualne i fachowe treści z pogranicza dziedzin SPA, urody oraz relaksu.


Łatwa nawigacja oraz specjalnie zaprojektowany panel partnera mają ułatwić wprowadzanie i bieżącą aktualizację informacji dotyczącej obiektu oraz menu usług. Obiekty SPA & wellness mają tu ponadto zagwarantowany dostęp do specjalistycznych treści, praktycznych porad businessowych i wszelkiego wsparcia w ramach prezentacji swojego ośrodka w serwisie. Karta lojalnościowa SPA&MORE uprawnia użytkowników do korzystania ze stałej zniżki w ośrodkach partnerskich oraz specjalnych ofert wynikających z programu współpracy. Hotele SPA uczestniczące w programie SPA&MORE mają zapewnioną szeroką promocję w sieci, dzięki temu, że partnerem i inwestorem projektu jest Grupa ZPR Media, jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Serwis SPA&MORE tworzą specjaliści od lat zajmującymi się branżą dziennikarską, wydawniczą, doradztwem personalnym i prawnym, promocją zdrowia oraz rekreacji a także kompleksową obsługą przedstawicieli branży dóbr luksusowych. Specjalistyczne publikacje powstają we współpracy z ekspertami z zakresu medycyny, urody, fizjoterapii, sportu, podróży i szeroko pojętego świata SPA.

Skąd wziął się pomysł na serwis internetowy spaandmore.pl i na czym polega jego idea ? – Jak każdy pomysł, tak samo ten, zrodził się z życiowej potrzeby. Współpracując od 10 lat z branżą hotelarską i obserwując jak prężnie rozwija się rynek SPA i beauty w naszym kraju, uzmysłowiłyśmy sobie, że nie ma takie formy „informatora”, który by w rzetelny, uporządkowany i klarowny sposób zebrał wszystkie informacje, których szuka potencjalny klient – tłumaczy jedna z pomysłodawczyń serwisu i prezes Wellamo, Joanna Borczyk. – Spróbowałam odnaleźć się sama w tej roli i okazało się, że bardzo trudno jest osobie, która ma sprecyzowane wymagania i ograniczony czas, sprawnie uzyskać niezbędne informacje. Choćby planując kilkudniowy wyjazd służbowy w województwie podlaskim wymarzyłam sobie, aby połączyć go z pobytem weekendowym w hotelu SPA, który miałby poszukiwaną przeze mnie ofertę zabiegów, lekkostrawną kuchnię, fitness z bieżnią, a dodatkowo dozorowany parking. Będąc osobą bardzo zapracowaną, oceniam, że analiza ofert zabrała stosunkowo dużo z mojego i tak okrojonego wolnego czasu. Z drugiej strony, gdy już odnalazłam ewentualnie pasujący samą lokalizacją obiekt, w ofercie SPA wyczytałam jedynie tajemniczo brzmiące nazwy zabiegów, których nie umiałam rozszyfrować. Pomyślałam, że chciałabym mieć narzędzie, które ułatwi mi nie tylko odszukanie idealnej oferty i miejsca, ale także w fachowy sposób przybliży mi specyfikę zabiegów, które dla mnie będą odpowiednie.

– Zapragnęliśmy stworzyć przyjazny i intuicyjny serwis, który pozwoli każdemu, w tym nam samym, znaleźć idealne SPA oraz w szybki sposób sprawić prezent bliskiej osobie, oferując nieograniczony dostęp do usług SPA w Polsce, dzięki jednej karcie – dodaje wiceprezes Wellamo Joanna Strubel-Kraus. – W dobie digitalizacji segmentu turystyki myślę, że nie ma lepszej platformy komunikacji, niż serwis internetowy. Dlatego uruchomiliśmy portal, który mamy wrażenie już przynosi dużo korzyści użytkownikom, a nam jego prowadzenie wiele satysfakcji. Choć strona dopiero rusza, już jest bogata w treści merytoryczne, a liczba partnerów, czyli głównie hoteli SPA, rośnie każdego dnia. Naszym celem będzie stworzenie największej bazy tego typu ośrodków w Polsce.

Joanna Strubel-Kraus i Joanna Borczyk


 

1 Komentarz dla “SPA&MORE – nowa platforma komunikacji dla branży SPA & wellness”

  1. Może być ciekawe, ostatnio na rynku same udane strzały, dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć też z nowego portalu https://www.horecatrends.pl/hotele/118/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA