Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa

Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa


Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski to postać coraz bardziej rozpoznawana za sprawą swoich sukcesów zawodowych w budowaniu sieci hotelarskiej, ale także ze względu na wąsy, które są jego znakiem rozpoznawczym.  W swoim życiu wykonywał już wiele zawodów, od rolnika po polityka. Dziś także ma wiele pomysłów na siebie i na rozwój firmy. Ma wiele różnorodnych zadań i obowiązków. Dlategoi Grupa Arche ogłasiła konkurs na sobowtóra prezesa Grochowskiego.Do wygrania jest nie tylko nagroda pieniężna, ale także możliwość zastąpienia prezesa podczas oficjalnych wydarzeń.  Aby przystąpić do konkursu należy wysłać zdjęcia portretu oraz sylwetki do 30 czerwca roku na adres sobowtor@arche.pl. Spośród zgłoszeń zostaną wybrane trzy najbardziej podobne wizerunkiem osoby, które wezmą udział w wielkim finale podczas Światowego Festiwalu Optymizmu 21 sierpnia roku w Cukrowni Żnin. Konkurs ma na celu zabawę i promocję pozytywnego podejścia do życia, ludzi i biznesu, jaki prezes prezes Grupy Arche. Jego mottem, a także całej grupy jest sentencja: „Łączmy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie”.

Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na https://www.facebook.com/events/2284082015168068/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA