Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group


Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych.Z hotelarstwem związana jest od 18 lat. W tym czasie kilkakrotnie miała okazję współpracować z założycielami spółki HPMG. Przed dołączeniem do HPMG na stałe,  pracując na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych, brała udział w otwarciach siedmiu hoteli, w tym Holiday Inn w Krakowie, Intercontinental w Warszawie i DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze. W ciągu ostatnich dwóch lat razem z zespołem HPMG, jako dyrektor ds. operacyjnych, otworzyła dwa obiekty w Polsce – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa i Hampton by Hilton Oświęcim, a wkrótce ta lista powiększy się o kolejny hotel – Moxy Warszawa Praga sieci Marriott International.  Obecnie wraz z zespołem pracuje przy kolejnych projektach z zakresu zarządzania oraz asset management, m.in. w inwestycji Park of Poland w Mszczonowie. – Jesteśmy dumni z osiągnięć Kasi w sektorze hospitality. Zarówno ja, jak i Guy Simmons byliśmy przekonani, że odniesie sukces od momentu kiedy poznaliśmy ją przy okazji przygotowania do otwarcia hotelu Holiday Inn w Krakowie w 2001 r. Jej awans na partnera w naszej firmie to milowy krok w jej karierze, na który bez wątpienia zasługuje – mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals Management Group. HPMG to siostrzana spółka istniejącej od 2014 r. firmy doradczej Hotel Professionals. HPMG oferuje inwestorom w branży hotelowej usługi asset management, wsparcie w operacyjnym przygotowaniu hoteli do otwarcia, a także szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi..

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA