Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej


Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  Aby ułatwić rozwiązanie tego problemu powstał serwis pracujwhoreca.plPoszukiwanie ofert pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej będzie teraz łatwiejsze. Na rynku zadebiutował nowy serwis pracujwhoreca.pl, który pracodawcom pozwoli precyzyjnie i skutecznie dotrzeć do branżowych specjalistów, a pracownikom znaleźć odpowiednią pracę. Założenie konta pracodawcy, a także publikowanie ofert pracy do końca lutego jest całkowicie bezpłatne.

Nowy portal jest wynikiem potrzeby rynku dotyczącej powstania popularnego kanału rekrutacyjnego ściśle skierowanego do branży. Sam portal będzie intensywnie promowany w najpopularniejszych czasopismach branżowych – „Hotelarzu” i „Restauracji”, natomiast same oferty poprzez czołowe serwisy branżowe – www.e-hotelarz.pl i www.e-restauracja.com.

Ten efekt synergii pozwoli na niespotykane dotąd precyzyjne dotarcie z ofertą pracy bezpośrednio do potencjalych kandydatów.

Platforma pracujwhoreca.pl nie jest tylko serwisem z ogłoszeniami. Pozwala także kandydatom na stworzenie profilu własnych preferencji zawodowych i otrzymywanie przypomnień o ofertach pracy spełniających założone oczekiwania.

Za projekt graficzny serwisu odpowiedzialna jest agencja Pure Concept.

Właścicielem portalu są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia, wydawca czołowych czasopism branżowych: „Hotelarz”, „Restauracja”, „Rynek Turystyczny”, „Polski Jubiler” i „Nowoczesna Stacja Paliw”.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA