Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Jarosław Dziak dyrektorem powstającego ibisa Styles Lublin

Jarosław Dziak dyrektorem powstającego ibisa Styles Lublin


Jarosław Dziak, ostatnio zarządzający hotelem ibise Styles w Grudziądzu, a wcześniej m.in. Talaria Ladies SPA, Las Woda i Kopieniec, został dyrektorem generalnym hotelu ibis Styles Lublin, który otwarty ma być w III kwartale tego roku.


Z hotelarstwem związany jest od 20 lat. Zaczynał jako recepcjonista w warszawskim hotelu Boss, gdzie pracował przez cztery lata dochodzącą do stanowiska kierownika  recepcji. W latach 2003-2005 pracował w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Piaskach k. Rucianego Nidy, którego w 2005 roku został dyrektorem. Następnie przez cztery lata był managerem ds. sprzedaży i marketingu w Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance. W latach 2010-2013 był dyrektorem generalnym hotelu Las Woda w Wildzie, a potem Pałacu Czartoryskich w Sieniawie, dzierżawionym wówczas przez grupę Arche. W latach 2014-2015 zarządzał nowo otwartym obiektem Talaria Ladies SPA, potem hotelem Kopieniec Fizjo-Med & SPA w Murzasichlu k. Zakopanego. Na początku 2017 r. został dyrektorem nowo otwartego ibisa Styles w Grudziądzu, a pod koniec ub.r. ibisa Styles w Lublinie.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności