Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Jarosław Dziak dyrektorem powstającego ibisa Styles Lublin

Jarosław Dziak dyrektorem powstającego ibisa Styles Lublin


Jarosław Dziak, ostatnio zarządzający hotelem ibise Styles w Grudziądzu, a wcześniej m.in. Talaria Ladies SPA, Las Woda i Kopieniec, został dyrektorem generalnym hotelu ibis Styles Lublin, który otwarty ma być w III kwartale tego roku.


Z hotelarstwem związany jest od 20 lat. Zaczynał jako recepcjonista w warszawskim hotelu Boss, gdzie pracował przez cztery lata dochodzącą do stanowiska kierownika  recepcji. W latach 2003-2005 pracował w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Piaskach k. Rucianego Nidy, którego w 2005 roku został dyrektorem. Następnie przez cztery lata był managerem ds. sprzedaży i marketingu w Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance. W latach 2010-2013 był dyrektorem generalnym hotelu Las Woda w Wildzie, a potem Pałacu Czartoryskich w Sieniawie, dzierżawionym wówczas przez grupę Arche. W latach 2014-2015 zarządzał nowo otwartym obiektem Talaria Ladies SPA, potem hotelem Kopieniec Fizjo-Med & SPA w Murzasichlu k. Zakopanego. Na początku 2017 r. został dyrektorem nowo otwartego ibisa Styles w Grudziądzu, a pod koniec ub.r. ibisa Styles w Lublinie.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA