Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Magdalena Rybicka w zarządzie Zdrojowej Hotels, Piotr Śliwka dyrektorem sprzedaży Zdrojowej Invest

Magdalena Rybicka w zarządzie Zdrojowej Hotels, Piotr Śliwka dyrektorem sprzedaży Zdrojowej Invest


Magdalena Rybicka i Piotr Śliwka awansowali w strukturze Zdrojowa Invest&Hotels. Magdalena Rybicka, dotychczasowo dyrektor ds. sprzedaży, została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels, a Piotr Śliwka został dyrektorem sprzedaży w Zdrojowej Invest, pozostając też dyrektorem rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformy rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych.

Magdalena Rybicka z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Zaczynała jako specjalista ds. sprzedaży w Holiday Inn w Warszawie (obecny Mercure) w 2004 r. W latach 2006-2009  pracowała w warszawskim hotelu Hiltona, dochodząc do stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży. Przez kolejne trzy lata była managerem ds. zakwaterowania w spółce EURO 2012 Polska, gdzie miała okazję poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Po EURO została zastępcą dyrektora centralnego biura sprzedaży dla segmentu MICE & Leisure sześciu hoteli sieci Starwood w Polsce, a w latach 2013-2015 była dyrektorem sprzedaży nowo otwieranego hotelu DoubleTree by Hilton Warszawa. W 2015 r, trafiła do Zdrojowej Invest na stanowisko dyrektora sprzedaży, odpowiadając za tworzenie i realizację strategii sprzedaży i rozwoju całej sieci. W 2016 r. zdobyła tytuł Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży Hoteli Sieciowych. Jest absolwentką SGH.

Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od 12 lat. Rozpoczynał jako doradca ds. nieruchomości w Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie.Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności