Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Joanna Kaszubowska dyrektor generalną Sofitel Grand Hotel Sopot

Joanna Kaszubowska dyrektor generalną Sofitel Grand Hotel Sopot


Joanna Kaszubowska, dotychczasowa dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na Mazurach, 1 marca obejmie stanowisko dyrektor generalnej hotelu Sofitel Grand w Sopocie.  Zastąpi Gregory’ego Millona, który pełnił tę funkcję przez ostatnie pięć lat, a teraz został dyrektorem hotelu Molitor MGallery by Sofitel  w Paryżu.

Joanna Kaszubowka z branżą hotelarską związana jest od początku XXI wieku, z czego przez większość czasu z siecią Orbis. Zaczynała w dziale F&B w hotelach ibis Częstochowa i ibis Poznań jako kierownik restauracji. W latach 2004-2007 była zastępcą dyrektora generalnego ibisa Poznań Centrum, a przez kolejne dwa lata dyrektorem tego hotelu.  W latach 2009-2011 zarządzała hotelem Mercure Mrongovia w Mrągowie, a w latach 2011-2013 była zastępcą dyrektora hotelu Novotel Gdańsk Centrum.  Od lipca 2013 roku zarządzała 5-gwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie k. Ostródy.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA