Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » 22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie


Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – IHIF), największej i najważniejszej konferencji hotelarskiej w Europie.

W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 2 300 uczestników z ponad 80 krajów. Program konferencji koncentruje się wokół nowych strategii rozwoju dla rynków lokalnych, zarządzania, strategii operacyjnych i alternatywnych form zakwaterowania.

Jak wyjaśniają organizatorzy na globalnym rynku hotelarskim nadal utrzymuje się dobra koniunktura, mimo że jest ekonomiczny i geopolityczna niepewność oraz zachowania i potrzeby klientów zmieniają się. Inwestorzy hotelowi bardziej niż kiedykolwiek szukają nowych strategii, aby przystosować się do zmian. Odpowiedź mają stanowić dyskusje panelowe toczone przez liderów rynku z całego świata.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Joanna Kaszubowska dyrektor generalną Sofitel Grand Hotel Sopot

Joanna Kaszubowska, dotychczasowa dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na Mazurach, 1 marca obejmie stanowisko dyrektor generalnej hotelu Sofitel Grand w Sopocie.  Zastąpi (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA