Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Hotele na stokach to dobra inwestycja

Hotele na stokach to dobra inwestycja

Inwestycje w hotele na stokach mają szansę na szybki zwrot ze względu na ich atrakcyjność i popularność wśród turystów, którzy wybierają je, jako miejsca wypoczynku.Z punktu widzenia turystów, którzy są zainteresowani aktywnym urlopem w górskich miejscowościach na nartach hotel na stoku to idealne rozwiązanie. Poza tym, że w bliskim zasięgu trasy narciarskie, dzięki czemu unikają oni uciążliwych dojazdów, korków czy czekania z rana w kolejce na wyciąg, mają oni zapewnione wszystko, czego potrzeba do wypoczynku. Wystarczy wyjść z budynku i zjechać ze stoku lub wsiąść w gondolę, która zawiezie do trasy narciarskiej. Kolejnym atutem tak usytuowanych hoteli jest fakt, że turyści cenią sobie w nich pobyt ze względu na malownicze krajobrazy i widoki z okna o każdej porze dnia. Takich wrażeń nie oferuje żaden obiekt położony niżej. Poranna kawa, śniadanie na tarasie z widokiem na ośnieżone szczyty gór, przez które odbija się wschodzące słońce czy kolacja i kieliszek wina wieczorem z możliwością podziwiania panoramy rozświetlonej wieczorem miejscowości położonej w dolinie, to niezapomniane wrażenia, które zapierają dech i budzą zachwyt. Są ludzie, którzy uważają, że takie doznania warte są każdych pieniędzy. Już nawet tylko te dwa argumenty przemawiają za tym, że ludzie tak chętnie decydują się na wypoczynek w tych miejscach. To natomiast sprawia, że inwestycja w tak doskonale położonym miejscu jest związana z szybkim jej zwrotem.

SPA na stoku

Hotele położone wysoko w górach, na stokach mają także często rozbudowaną infrastrukturę, tak, żeby goście nie musieli szukać atrakcji w innych miejscach. Zapewniają one praktycznie wszystko, co potrzebne jest do spokojnego wypoczynku. Niewątpliwym atutem są bogato wyposażone w takich miejscach SPA i wellnes, które zapewniają relaks dla ciała i ducha, tak pożądany podczas urlopu. Miłośnicy sportów zimowych mają dzięki temu dodatkowe atrakcje w postaci relaksu w rozgrzewającej saunie, basenu czy odprężających masaży, z których mogą korzystać w przerwach między szusowaniem na stokach czy podczas niesprzyjającej ku temu aury. To także argument przemawiający za wyborem takiego miejsca przez tych, którzy spędzają urlop w górach rodzinnie, w gronie przyjaciół czy w parach. Bogaty program wieczornych atrakcji i specjalnie przygotowane animacje przysparzają dodatkowych rozrywek. Wszystko to umożliwia głęboki relaks i zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie.

Dla rodzin z dziećmi

Argumentem nie do podważenia jest przyjazność takich miejsc rodzinom z dziećmi, nawet z bardzo małymi, które nie korzystają z nart. W momencie, kiedy rodzice poddają się swojej ulubionej rozrywce, ich pociechy mają zapewnioną opiekę animatorów i opiekunów. Doskonale opracowane i przygotowane w każdym szczególe specjalne atrakcje dla maluchów sprawiają, że nawet przez chwilę nie narzekają one na nudę, a wykwalifikowana kadra dba o ich bezpieczeństwo. Dorośli w tym czasie mogą spokojnie relaksować się jazdą na nartach. Bliskość obiektu, w którym dzieci przebywają podczas aktywnego wypoczynku dorosłych sprawia też, że bez problemu mogą oni w każdej chwili sprawdzić co się dzieje z ich pociechami. Jest to kolejny ważny argument za tym, że rodziny z dziećmi chętnie wybierają wypoczynek w hotelach położonych na stokach. Zawsze też bez większych problemów można zrobić sobie przerwę na lunch czy obiad, by później ponownie wrócić na stok, by oddawać się ulubionej rozrywce.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA