Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Wystartował Radisson Hotel & Suites w Gdańsku

Wystartował Radisson Hotel & Suites w Gdańsku


Na Wyspie Spichrzów w Gdańsku otwarto 350-pokojowy hotel  Radisson Hotel & Suites. Jest on pierwszym w Europie obiektem działającym pod tą należącą do Radisson Hospitality marką. Umowa zarządzania i dzierżawy została podpisana na okres 20 lat.


Na gości czeka 350 pokoi i apartamentów, w tym 12 apartamentów typu junior suites, 5 apartamentów suites i 4 apartamenty. W obiekcie działa także bar w holurestauracja, siłownia, spa i basen. Przestrzeń konferencyjna o powierzchni 1000 m obejmuje sale balową, jedenaście sal konferencyjnych i oddzielny obszar, który może być używany jako foyer lub przestrzeń funkcyjna.

Hotel zaprojektowany został przez biuro architektoniczne KD Kozikowskiego, a projekt i aranżacja wnętrz jest dziełem LOFT Magdaleny Adamus.

Nowy Radisson uzupełnia projekt Deo Plazy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku,  gdzie na powierzchni użytkowej około 40 000 m2 powstają apartamenty mieszkalne z widokiem na Motławę, apartamenty inwestycyjne, oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami.

Zbigniew Nowak, właściciel i dyrektor generalny DEO Hotel Company, powiedział: -4 marca otwarto jeden z największych hoteli konferencyjnych zlokalizowanych w ścisłym centrum Gdańska, nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję do skorzystania z najwyższej jakości usługi świadczonych przez międzynarodową markę Radisson, czerpiąc jednocześnie radość i czerpiąc inspirację z kultury zbudowanej na ponad tysiącletniej historii w tym wyjątkowym mieście.

Należący do spółki właściciela zakładów mięsnych Zbigniewa Nowaka hotel początkowo miał działać pod niezależną marką Deo Plaza, a jego operatorem miała być spółka Dobry Hotel. Ostatecznie w lipcu ubiegłego roku umowa z Dobrym Hotele została rozwiązana, a inwestor zdecydował się związać ze skandynawską marką.

Dyrektorem otelu jest Marzena Kijak, zarządzająca ostatnio gdańskim Hamptonem by Hilton Old Town.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA