Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach


Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach suszarek do włosów, a transmisje z nielegalnego podglądania gości w sytuacjach intymnych były udostępniane na płatnej platformie – informuje CNN.Dwóch mężczyzn z Korei Południowej zostało aresztowanych po zainstalowaniu kamer szpiegowskich w kilkudziesięciu pokojach hotelowych, potajemnie nagrywając ponad 1600 gości i nagrywając materiał na żywo.

Mężczyźni są oskarżani o instalowanie kamer w gniazdkach elektrycznych, suszarkach do włosów i skrzynkach telewizyjnych w 30 hotelach w dziesięciu miastach w Korei Południowej, podała miejscowa policja.

Następnie nadawali materiał na stronie internetowej z tysiącami członków, pobierając opłatę miesięczną w wysokości 44,95 USD, informuje CNN .

Korea Południowa walczy z narastającą epidemią filmów wideo przedstawiających głównie kobiety, które zostały potajemnie sfilmowane w szkołach, toaletach i biurach.

Strona, na której można było zobaczyć transmisję odwiedzana była przez ok. cztery tysiące osób miesięcznie. Prawie sto spośród nich wykupiło "abonament", który umożliwiał dodatkowe funkcje, takie jak powtarzanie wybranych nagrań.

Stacja przypomina, że to kolejna odsłona problemu, z jakim już od dawna mierzy się Korea Południowa. W maju zeszłego roku dziesiątki tysięcy kobiet protestowało przeciwko potajemnie kręconej pornografii.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności