Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Z Branży » Trójmiejskie hotele będą konkurować na boisku podczas Hotels Cup

Trójmiejskie hotele będą konkurować na boisku podczas Hotels Cup


POD PATRONATEM HOTELARZA

7 kwietnia w AWFIS w Gdańsku odbędzie się turniej piłki nożnej Hotels Cup – wydarzenie integrujące trójmiejskie środowisko hotelarskie. Weźmie w nim udział 13 drużyn reprezentujących hotele z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, a także 2 ekipy sponsorów turnieju. Na miejscu przygotowano również szereg atrakcji dla kibiców – food trucki, konkursy, gry oraz zabawy dla dzieci.
Trójmiejska baza noclegowa jest bogata i zróżnicowana. Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej liczbie hoteli walczące o klienta obiekty niechętnie będą angażować się we wspólne przedsięwzięcia. Hotels Cup udowadnia, że jest inaczej, i że w branży hotelarskiej nie ma miejsca na niezdrową konkurencję. Wspólna inicjatywa pokazuje, że trójmiejskie hotele tworzą jedną, wielką rodzinę. To nie powstrzyma ich jednak przed zaciętą walką – ale tylko na boisku piłkarskim.

Już 7 kwietnia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku odbędzie się turniej, w którym weźmie udział 13 drużyn reprezentujących trójmiejskie obiekty hotelowe. Rozgrywki będą odbywały się w godzinach 10:00-17:00. Gdańsk będą reprezentowały ekipy piłkarskie z: Hotelu Number One, Hotelu PURO, Hotelu Almond, Hotelu Scandic, Focus Hotels, Artis Loft Hotel, Qubus Hotel, hoteli Radisson Blu Hotel i Radisson Hotel & Suites (które wystawią wspólną drużynę) oraz Mercure Gdańsk Stare Miasto i Novotel Gdańsk Centrum (które na murawie także wystąpią wspólnie). Sofitel Grand i Hotel Sopot z dumą będą reprezentować Sopot. Gdynianie z pewnością będą kibicowali natomiast Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront – jedynej drużynie z Gdyni, ale za to reprezentowanej przez 2 składy. W imprezie wezmą także udział 2 ekipy wystawione przez partnerów wydarzenia – Profitroom oraz Ekoncept.

Organizatorami wydarzenia są Łukasz Pawlina, Krzysztof Ratka oraz Karol Ratka, służbowo związani z trójmiejskimi obiektami hotelowymi. Jak przyznają pomysłodawcy przedsięwzięcia, turniej zrodził się z pasji do piłki nożnej oraz hotelarstwa.

„Hotel to dla nas swego rodzaju klub piłkarski, gdzie wszyscy mamy określone role i każdy codziennie pracuje, aby podnosić swój poziom. Tak w drużynie piłkarskiej, jak i w hotelu, jednostka - nawet gwiazda światowego formatu, nie osiągnie wiele bez wsparcia i poświęcenia całego zespołu. Turniej ma na celu integrację środowiska hotelarskiego. Jesteśmy pewni, że dzięki takim mniej oficjalnym spotkaniom zbudujemy wspólną drużynę, która będzie się dzielić pasją do hotelarstwa i która będzie grała wspólnie do jednej bramki!” – mówi Łukasz Pawlina, jeden z organizatorów wydarzenia oraz dyrektor sprzedaży i marketingu w gdańskim Hotelu Number One.

Hotels Cup to okazja do ciekawego spędzenia czasu dla całej rodziny. Oprócz piłkarskich emocji, impreza dostarczy szeregu innych atrakcji. Kibice będą mogli skosztować smakołyków serwowanych z food trucków, wziąć udział w konkursach czy zagrać w football dart. Przewidziano także zabawy dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Sponsorami wydarzenia są: Profitroom, Ekoncept, Hotel Number One, S-klasa Taxi oraz Ostromecko. Do grona partnerów dołączyli: Green Club Gdańsk, Skate Arena Gdańsk, Con Giardino, Dos Amigos Rumia, Gdańska Organizacja Turystyczna.

Więcej informacji o turnieju znajduje się na www.facebook.com/Hotels-Cup-386346061919612/

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności