Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Branża powitała wiosnę na urodzinowej imprezie Travelist

Branża powitała wiosnę na urodzinowej imprezie Travelist

21 marca Travelist - jeden z liderów na rynku internetowych serwisów rezerwacyjnych w Polsce, obchodził swoje 6 urodziny. Impreza w prestiżowym wnętrzu domu mody Vitkac w Warszawie, zgromadziła ponad 100 gości z branży hotelarskiej.Wydarzenie rozpoczęło się od debaty eksperckiej na temat zarządzania ofertą w kontekście ścieżki planowania podróży. Omówione zostały sposoby dotarcia do klienta na każdym z etapów organizowania wyjazdu. Szczególnie interesujący okazał się temat personalizacji ofert i indywidualnego podejścia do gościa w hotelu, który jest jednym z głównych trendów panujących obecnie na rynku.W Travelist starannie selekcjonujemy oferty wypoczynkowe i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań konsumenta. Ważne jest, aby hotele kontynuowały ten proces personalizacji dopasowując pobyt do osobistych preferencji gości. Takie podejście do klienta czyni jego wypoczynek wyjątkowym i buduje lojalność wobec marki, co przekłada się na kolejne rezerwacje - mówi prezes Travelist Łukasz Jadachowski.

Po części merytorycznej miała miejsce uroczysta premiera filmu przedstawiającego milowe kroki w historii rozwoju firmy na przestrzeni 6 lat jej działania. Travelist zadebiutował na rynku turystycznym w 2013 r. oferując starannie wyselekcjonowane oferty pobytów w najlepszych, luksusowych hotelach. Przez 6 lat działalności dynamicznie się rozwijał, sukcesywnie poszerzając swoją ofertę o nowe obiekty noclegowe w Polsce i za granicą. Dziś ma na swoim koncie wiele sukcesów: od początku istnienia za jego pośrednictwem zrealizowano niemal 600 tys. podróży, miesięcznie serwis odnotowuje około 15 tys. nowych rezerwacji pakietów wypoczynkowych, generując prawie 20 mln zł obrotu. Na stałe współpracuje z bazą ponad 1000 najlepszych polskich i zagranicznych hoteli. Dzięki takim wynikom uplasował się wśród 3 najbardziej popularnych serwisów rezerwacyjnych na rynku.

Od niedawna może także poszczycić się, jako jedna z 22 polskich firm, obecnością w prestiżowym rankingu 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie.W ramach części artystycznej odbył się performerski występ komika i iluzjonisty „Just Edi show” oraz akustyczny koncert wokalistki Sarsy.

Więcej o Travelist:

Travelist (Travelist.pl) jest internetowym serwisem rezerwacyjnym oferującym starannie wyselekcjonowane oferty pobytów w najlepszych, luksusowych hotelach i pensjonatach. Dostarcza swoim użytkownikom najbardziej inspirujące pomysły na spędzanie wolnego czasu z dala od domu, gwarantując wyjątkowy wypoczynek z bogatym pakietem usług. Serwis na stałe współpracuje z bazą ponad 1000 polskich i zagranicznych obiektów turystycznych, którym pomaga w zwiększeniu efektywności dotarcia do klientów. Od 2014 r. jest członkiem międzynarodowej grupy Secret Escapes, będącej światowym liderem turystyki online. Spółka należy do grona tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie według prestiżowego rankingu FT1000 Financial Times.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności