Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), PERSONALIA » Z IBB do Focusa Premium w Lublinie. Z Narvila do Lublinianki.

Z IBB do Focusa Premium w Lublinie. Z Narvila do Lublinianki.


Marcin Ankiersztejn, kierujący ostatnio hotelem IBB Grand Hotel Lublinianka, objął stanowisko dyrektora generalnego powstającego w Lublinie 4-gwiazdkowego hotelu Focus Premium, którego otwarcie planowane jest w maju tego roku. Na czele Lublinianki stanął z kolei Michał Bienias, związany dotychczas m.in. z hotelami Narvil, a wcześniej DoubleTree by Hilton Wrocław.Marcin Ankiersztejn posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży hotelowej zdobywane m.in. w hotelach Senator i Holiday Inn Józefów gdzie pełnił stanowiska zastępcy dyrektora generalnego, zarządzał także jako dyrektor generalny przez ponad 5 lat 178 pokojowym Windor Palace w Jachrance. Od sierpnia 2015 roku kierował historycznym, czterogwiazdkowym hotelem IBB Grand Hotel Lublinianka, będącym częścią sieci hotelowej IBB Hotel Collection, która w naszym kraju posiada w portfolio 3 obiekty.

4-gwiazdkowy hotel Focus Premium, którego otwarcie planowane jest w maju tego roku dysponować będzie 75 pokojami. Jego inwestorem jest lubelska spółka ARP, z którą sieć podpisała umowę dzierżawy na 15 lat. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy Podzamcze, a znajdzie się w nim 400 mkw. powierzchni konferencyjnej, restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny.Michał Bienias, który objął stanowisko dyrektora generalnego IBB Grand Hotel Lublinianka, to również doświadczony manager związany wcześniej z działami sprzedaży hoteli. Przez trzy lata jako dyrektor sprzedaży związany był z Novotelem Warszawa Centrum, by następnie kierować sprzedażą Grupy CFI, później hoteli Ossa, DoubleTree by Hilton Wrocław, a przez ostatni rok Narvil Conference & SPA.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności