Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Adam Pruszkowski, Zdrojowa Hotels: Zbliżyliśmy się do wskaźnika, którego nie można przekroczyć

Adam Pruszkowski, Zdrojowa Hotels: Zbliżyliśmy się do wskaźnika, którego nie można przekroczyć


- Mówiąc o poziomie wynagrodzeń, nie można nie odnieść się do przychodów. Dziś bardzo zbliżyliśmy się do międzynarodowego wskaźnika, którego nie wolno przekroczyć w hotelowym rachunku zysków i strat P&L, czyli 30 proc. kosztów pracy w stosunku do całego revenue - mówi w najnowszym "Hotelarzu" Adam Pruszkowski, dyrektor powstającego w Świnoujściu hotelu Hilton Resort & Spa. Pełna relacja z wydarzenia w najnowszym wydaniu naszego czasopisma.

- Nie można podnosić cały czas wynagrodzeń – to jest droga donikąd, bo biznesowo taka strategia się po prostu nie zepnie. Gdy średnia cena będzie rosła i dojdziemy do poziomów takich, jak w Londynie czy w Paryżu, wówczas i wynagrodzenia będą podobne jak tam – dodaje Pruszkowski.Zdaniem specjalisty - Specyfika Świnoujścia polega na bliskim sąsiedztwie Niemiec – można mieszkać po naszej stronie granicy i pracować „za miedzą”, a tam zarobki są, delikatnie mówiąc, trochę inne, co czyni proces pozyskania pracowników w Świnoujściu ogromnym wyzwaniem. To, co jest siłą Zdrojowej, to oferta pracy w jednej z największych polskich sieci hotelowych, a do tego też pod szyldem – nie tylko Hiltona, ale także Radissona, co daje pracownikom możliwość wejścia w struktury sieci międzynarodowych i otwiera nowe możliwości kariery oraz poznania najwyższych światowych standardów obsługi. Możemy być także konkurencyjni, oferując wyższe stanowiska, a tym samym rozwój zawodowy w ramach naszej grupy. Jako Zdrojowa, która w samym tylko Świnoujściu zatrudnia ponad 300 osób – poza wspomnianymi hotelami w tym samym kompleksie znajdują się także nasze apartamenty wakacyjne Baltic Park Molo Apartments i Baltic Park Fort – postawiliśmy także na wynajem mieszkań pracowniczych, co pozwala na pozyskiwanie pracowników z całej Polski oraz z zagranicy.

 

Więcej w najnowszym "Hotelarzu".

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności