Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Adriana Biernatowicz-Jadczak, Renaissance Airport Warszawa: Ta branża daje niesamowite możliwości rozwoju

Adriana Biernatowicz-Jadczak, Renaissance Airport Warszawa: Ta branża daje niesamowite możliwości rozwoju


- Warto podkreślić, że ta branża daje niesamowite możliwości rozwoju i właśnie przez rozwój, który jest jednocześnie inwestycją, można dość szybko osiągnąć wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie. Z doświadczenia mogę potwierdzić, że dobrych i lojalnych pracowników nie zdobywa się przez ciągłe podwyżki płacy. Jest dużo więcej czynników, które ich motywują, jak np. atmosfera pracy, perspektywa rozwoju czy nowe wyzwania- mówi w najnowszym "Hotelarzu" Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu Renaissance w Warszawie. Pełna relacja z panelu dyskusyjnego dotyczącego rynku pracy w najnowszym wydaniu naszego czasopisma.- W naszym hotelu dużo rozmawiamy z pracownikami o tym, w jakich obszarach chcieliby się rozwijać, co ich motywuje, co chcieliby osiągnąć w najbliższym czasie, i te rozmowy również potwierdzają, że nie są to tylko kwestie finansowe - dodaje Biernatowicz-Jadczak. - A trzeba powiedzieć, że w ostatnich latach płace w hotelarstwie w Polsce znacznie się poprawiły. Natomiast bez względu na to, w jakim kraju hotel funkcjonuje, zarobki na stanowiskach liniowych – w recepcji czy w służbie pięter – nigdy nie będą na tyle wysokie, żeby zaspokoić oczekiwania finansowe osób tam pracujących.

Więcej w najnowszym "Hotelarzu".

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności