Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Anna Olszyńska, Vienna House Andel’s Łódź: Pracownicy przychodza do firmy, ale odchodzą od managera

Anna Olszyńska, Vienna House Andel’s Łódź: Pracownicy przychodza do firmy, ale odchodzą od managera


- Hotelarstwo to jest przede wszystkim pasja. Pasja, którą trzeba mieć w sobie, to chęć służenia drugiemu człowiekowi, chęć bycia gospodarzem. Musimy być elastyczni, musimy być profesjonalni i jednocześnie uśmiechnięci non stop, niezależnie od tego, czy mamy dzisiaj dobry dzień czy zły. Musimy starać się sprostać oczekiwaniom gościa i zadbać o to, aby czuł się dobrze w naszym miejscu – mówiła podczas dyskusji poświęconej rynkowi pracy Anna Olszyńska, dyrektor generalna Vienna House Andel’s Łódź. Pełna relacja z panelu w najnowszym wydaniu „Hotelarza”.



- Goście są wymagający i stają się coraz bardziej wymagający, bo wszyscy już podróżują, poznają nowe miejsca, hotele, uczą się i wiedzą, czego mogą oczekiwać – dodaje Olszyńska.

- Pracownik, wybierając miejsce pracy, patrzy na to, gdzie będzie pracował, ale co bardzo ważne – również z kim będzie pracował. Pracownicy odchodzą od swoich managerów, a nie od firmy. Dlatego bardzo duży nacisk należy położyć na kadrę managerską, aby tworzyła odpowiednią atmosferę pracy – komentuje dyrektorka łódzkiego hotelu Andel’s.

Więcej w najnowszym "Hotelarzu".

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży






Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności