Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Anna Gasińska, hotele Kossak i Senacki w Krakowie: Mamy jeden wspólny cel i pomagamy sobie wzajemnie

Anna Gasińska, hotele Kossak i Senacki w Krakowie: Mamy jeden wspólny cel i pomagamy sobie wzajemnie


W Krakowie zarówno rynek usług hotelarskich jak i rynek centrów usług, który wysysa pracowników, zwłaszcza liniowych, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Mam to szczęście, że udało mi się stworzyć mocny dział sprzedaży, który pracuje ze mną już ładnych kilka lat, to samo mogę powiedzieć o recepcjach w obu hotelach (...). Młodzi ludzie szukający obecnie pracy często decydują się na pracę w hotelach sieciowych, ponieważ te zapewniają szerokie zaplecze socjalne, wewnętrzny system rozbudowanych szkoleń. Są też większe możliwości awansu i rozwoju w ramach jednej firmy. - mówiła podczas panelu poświęconemu rynkowi pracy w hotelarstwie, Anna Gasińska, dyrektor hoteli Kossak i Senacki w Krakowie. Pełna relacja z dyskusji w najnowszym wydaniu "Hotelarza".- Ja przede wszystkim staram się motywować ich do pracy swoim przykładem, że jak się chce to można zajść dokładnie na takie stanowisko, jak sobie wymarzymy na początku naszej kariery zawodowej. Staram zarażać się ich pasją hotelarską, bo sama jestem takim typowym pasjonatem hotelarstwa i też z takimi ludźmi chciałabym pracować, bo tylko z takimi można osiągnąć sukces na rynku, bez względu na wielkość i markę hotelu. Staram się być dla nich autorytetem, choć wcale to nie jest takie proste, trzeba czasu, cierpliwości, oddania. Trzeba wysłuchać, zrozumieć, poradzić. A przede wszystkim coś sobą reprezentować. Ale nie ma co ukrywać, że często tego czasu brakuje, zwłaszcza z szeregowymi stanowiskami, ponieważ ci młodzi ludzie przychodzą na chwilę i zanim jeszcze uda wzbudzić się w nich tę pasję, odchodzą, a powodów jest wiele. Raz lepsze wynagrodzenia, raz lepszy dojazd czy godziny pracy. Wiele się teraz mówi o zarządzaniu przez wartości i nie jest to żaden luksus, ale – powiedziałabym – warunek konieczny, żeby pracownika zatrzymać. Czyli mamy jeden wspólny cel, pomagamy sobie wzajemnie bez względu na stanowisko, jakie zajmujemy w firmie. - wyjaśnia Gasińska

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności