Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Tak będą wyglądały pokoje hotelu Moxy w Poznaniu – ZDJĘCIA

Tak będą wyglądały pokoje hotelu Moxy w Poznaniu – ZDJĘCIA


Hotel Moxy Poznań, inwestycja realizowana przez Polski Holding Hotelowy (PHH), przy Porcie Lotniczym Poznań Ławica może pochwalić się nowo opracowanymi pokojami wzorcowymi. Pomieszczenia zaprojektowała pracownia Emkaa Architekci.


Charakter projektowanych wnętrz odnosi się bezpośrednio do tradycji regionu, która jest nieodłącznie związana z browarnictwem i przemysłem ciężkim. Jedną z kluczowych inspiracji dla architektów stała się Fabryka Pojazdów Szynowych im. Henryka Cegielskiego w Poznaniu, dzięki czemu wzorcowe wnętrza hotelu zyskały industrialny rys. W pokojach hotelowych można zauważyć wyraźne nawiązanie do tego typu estetyki. W przedsionku znajduje się energetyczna grafika z motywem poznańskich koziołków oraz klatki schodowej „Okrąglaka” - byłego domu towarowego który jest zlokalizowany w centrum miasta. Charakterystycznym akcentem wystroju są przygotowane na specjalne zamówienie wieszaki,  wytworzone z zaworów technicznych, a także oryginalna zabudowa meblowa, która jest wykonana z żeliwnych rur hydraulicznych. Podobne,  spersonalizowane elementy znajdziemy również w łazience, a także w głównej części pokoju hotelowego. Całość stanowi spójną koncepcję, pozostającą w zgodzie z misją marki Moxy i aktualnymi trendami dekoratorskimi. 

Hotel Moxy Poznań o powierzchni całkowitej ponad 5,3 tys. mkw. będzie oferował 120 pokoi, dysponował zapleczem gastronomicznym, salą spotkań, fitness clubem oraz parkingiem na 89 miejsc. Ponadto inwestycja będzie idealnie zlokalizowana pod kątem zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego Poznania. Charakter marki Moxy jest dostosowany do miasta, które promuje się jako innowacyjne i otwarte na młodych ludzi. Hotel w standardzie sieci Marriott w swoich rozwiązaniach projektanckich, będzie bezpośrednio nawiązywał równocześnie do młodości, a także tradycji tego miejsca.Marka Moxy jest odpowiedzią sieci Marriott na potrzeby pokolenia Y. tzw. milenialsów. W hotelach tej marki znajdziemy Wi-fi o dużej przepustowości, otwarty bar 24/7, czy gry planszowe. Elementem charakterystycznym jest również energetyczna muzyka oraz duże ekrany TV w pokojach – przystosowane do treści online i gier. Zespół dba nie tylko o właściwą obsługę, ale również tworzy klimat hotelu i jednocześnie jego autentyczność w oczach gości. Dla generacji Y praca jest inspiracją, okazją do nawiązywania nowych relacji, dlatego też lifesyle’owy charakter hoteli Moxy odpowiada ich potrzebom.     


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności