Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Reklama

Reklama


Dlaczego warto umieszczać reklamę na naszych łamach?

MIESIĘCZNIK HOTELARZ OD PÓŁ WIEKU NAJLEPSZY

Profil pisma i cennik reklam w miesięczniku Hotelarz

Prezentacja i cennik reklam na portalu

e-Tygodnik Hotelarza

Cennik - ABC Inwestycji Hotelowych

Raport z rynku HoReCa - katalog dostawców

Advertising price-list (eng)


HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazuje się nieprzerwanie już od 1962 roku. Od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Papierowe wydanie „Hotelarza” każdego miesiąca czytane jest przez ponad 30 tys. osób związanych z rynkiem hotelarskim, a branżowy portal notuje każdego miesiąca ponad 90 tys. unikalnych użytkowników i ponad 340 tys. odsłon.

Zobacz co sami hotelarze sądzą o HOTELARZUKOLEJNY ROK Z RZĘDU NAJWYŻSZA SPRZEDAŻ

GWARANCJA WIARYGODNOŚCI!

Dzięki tak wysokiej sprzedaży nasz miesięcznik wyróżnia się na tle konkurencji najniższym kosztem dotarcia przekazu reklamowego do pojedynczego odbiorcy. Tysiące Czytelników każdego miesiąca odnajdują na łamach pisma treści pomocne w codziennej pracy zawodowej.To nie tylko deklaracje*.

*dane dotyczące dystrybucji pisma monitorowane są przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy. Oznacza to, że parametry takie jak nakład, sprzedaż, czy rozpowszechnianie poddawane są kontroli i audytowi, więc są w pełni wiarygodne. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do strony ZKDP


CZYTELNICTWO

Z badań przeprowadzonych przy współpracy specjalistów z Ośrodka Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego wynika, że Hotelarz przy nakładzie 4 tys. egzemplarzy co miesiąc czytany jest przez co najmniej 9 tys. osób, zaś kontakt z pismem ma ponad 30 tys. osób związanych z rynkiem hotelowym w Polsce. Hotelarz czytany jest przede wszystkim przez właścicieli i kadrę zarządzającą hoteli i firm świadczących usługi dla hotelarstwa. Aż 97% naszych Czytelników deklaruje, że powraca do wcześniej przeczytanych materiałów.

PATRON NAJWAŻNIEJSZYCH TARGÓW

 

Hotelarz obejmuje patronatem i jest aktywnie dystrybuowany wśród uczestników i zwiedzających podczas wszystkich najważniejszych imprezach targowych w Polsce, m.in. podczas Targów World Hotel i EuroGastro w Warszawie, Invest Hotel w Ponaniu, HORECA w Krakowie i wielu innych.


KONFERENCJE, SZKOLENIA, KONKURSY

HOTELARZ aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, Hotel Trends Poland&CEE (www.hotel-trends.pl), która każdego roku odbywa się jesienią, oraz konferencji inwestycyjnej Hotel Investment Trends Poland&CEE (www.hit-poland.pl) odbywającej się wiosną. Hotelarz jest tajże organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która od dziesięciu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej, a w jej szkoleniach wzięło udział już ponad 2 tys. osób (www.akademiahotelarza.com)

HOTELARZ to również inicjator i organizator najpopularniejszych konkursów branżowych – Hotel z Pomysłem (www.e-hotelarz.pl/hzp) i Hotelarz Roku.

Hotelarz to najlepsza możliwość dotarcia do Państwa przyszłych Klientów.

 
Zapraszamy do współpracy.


REKLAMA

 

Kierownik biura reklamy:

Małgorzata Grenda

m.grenda@pws-promedia.pl

reklama@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 02

fax +48 22 333 88 99

 

Z-ca kierownika biura reklamy:

Wioletta Wiater

tel +48 22 333 88 10

faks +48 22 333 88 99

w.wiater@pws-promedia.pl

 

Dział reklamy:

Anna Januszewskaspecjalista ds sprzedaży reklam

tel +48 22 333 88 06

faks +48 22 333 88 99

e-mail a.januszewska@pws-promedia.pl

 

Mirosława Włodarczyk – specjalista ds sprzedaży reklam

tel. +48 22 333 88 04

faks +48 22 333 88 99

e-mail m.wlodarczyk@pws-promedia.pl

 

International Sales

Mirek Kraczkowski

600 344 881

e-mail: mirek.kraczko@gmail.com

 

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA