Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » O nas

HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik dla hotelarzy w Polsce. Ukazuje się nieprzerwanie już od 1962 roku. Od lat jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. Papierowe wydanie „Hotelarza” każdego miesiąca czytane jest przez ponad 30 tys. osób związanych z rynkiem hotelarskim, a branżowy portal notuje każdego miesiąca ponad 90 tys. unikalnych użytkowników i ponad 340 tys. odsłon.


TUTAJ dowiesz się więcej o zamówieniu prenumeraty

TUTAJ poznasz szczegóły współpracy reklamowej


KONFERENCJE, SZKOLENIA, KONKURSY

HOTELARZ aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, Hotel Trends Poland&CEE (www.hotel-trends.pl), która każdego roku odbywa się jesienią, oraz konferencji inwestycyjnej Hotel Investment Trends Poland&CEE (www.hit-poland.pl) odbywającej się wiosną. Hotelarz jest tajże organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która od dziesięciu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej, a w jej szkoleniach wzięło udział już ponad 2 tys. osób (www.akademiahotelarza.com)

HOTELARZ to również inicjator i organizator najpopularniejszych konkursów branżowych – Hotel z Pomysłem (www.e-hotelarz.pl/hzp) i Hotelarz Roku.


CZYTELNICY

Hotelarz jest pomocą i inspiracją w codziennej pracy dla tysięcy osób związanych z branżą hotelarską.

Zobacz co sami hotelarze sądzą o HOTELARZU

Gratulują HOTELARZOWI


HOTELARZ MULTIMEDIALNY
Hotelarz to również najpopularniejszy branżowy portal www.e-hotelarz.pl zawierający m.in. pełną bazę tekstów z drukowanych wydań czasopisma od 2005 roku.

Wszyscy prenumeratorzy w ramach prenumeraty otrzymują dostęp do pełnych zasobów portalu.


KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami:

WYDAWCA

Wydawcą Hotelarza są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia. W portfolio wydawnictwa znajdują się ponadto czasopisma: Rynek Turystyczny, Restauracja, Polski Jubiler, Nowoczesna Stacja Paliw.

www.pws-promedia.pl

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA