Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Warszawski Hyatt zmienia nazwę na Regent Warsaw Hotel

Warszawski Hyatt zmienia nazwę na Regent Warsaw Hotel


Po rozwiązaniu umowy przez międzynarodową sieć hotelarską Hyatt, warszawski luksusowy hotel działający dotąd pod tą marką zmienia nazwę na Regent Warsaw Hotel. Wydaje się, że jest to jednak tylko nazwa przejściowa, gdyż jak nieoficjalnie dowiedział się "Hotelarz" trwają rozmowy dotyczące przystąpienia hotelu do innych międzynarodowych sieci.

hyatt_107

Zmienił się również dyrektor hotelu, związanego z Hyattem Niemca Heddo Siebs'a zastąpił Krzysztof Woliński, dotychczasowy zastępca dyrektora generalnego. Jak zapewniają właściciele hotelu pozostała kadra pracownicza pozostanie bez zmian.

Co ciekawe hotel w portalach rezerwacyjnych wciąż figuruje jako Hyatt Warsaw, lub jak w przypadku Booking.com jako Cosmar Polska (spółka COSMAR z włoskim kapitałem jest właścicielem hotelu).

Wybudowany w 2002 roku hotel dysponuje 246 pokojami, kilkunastoma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad tysiąca mkw., włoską restauracją Venti-tre i lobby barem Łazienki Lounge.

W hotelu znajduje się też Holmes Place Premium Club o powierzchni 1,2 tys. mkw. z podgrzewanym basenem o długości 17 metrów, suchą sauną, łaźnią parową, jacuzzi, cyfrowymi urządzeniami gimnastycznymi, siłownią i studiem aerobiku, a także pokojami zabiegowymi, w których można skorzystać z oferty masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. W hotelu położonym przy Trakcie Królewskim obok ambasady Rosji w przeszłości gościli m.in. Dmitrij Miedwiediew, ówczesny prezydent Rosji i Angela Merkel, kanclerz Niemiec, był on również bazą polskich piłkarzy podczas mistrzostw EURO 2012 i nadal jest hotelem, w którym zbiera się przed meczami reprezentacja Polski.

Chociaż Hyatt sam określa się jako luksusowy i ma taką ofertę to oficjalnie jest hotelem 4-gwiazdkowym, a przez długi czas miał nawet tylko trzy gwiazdki, ponieważ do pokoi nie chciano wstawić drugiego fotela, co było wymagane przepisami.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA