Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza

Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza


W piątek 20 października odbyło się 12 z tegorocznych szkoleń z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem szkolenia była skuteczna sprzedaż usług konferencyjnych.
W warsztatach prowadzonych przez Wojciecha Liszkę, wcześniej przez 11 lat związanego z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie, a od 2015 roku CEO firmy Z—Factor wzięło udział kilkunastu hotelarzy, reprezentujących obiekty z całej Polski.

Podczas szkolenia omówiono zagadnienia związane z tworzeniem skutecznych ofert, budowaniem przewagi konkurencyjnej, nowoczesnymi narzędziami konferencyjnymi, a także zwiększaniem przychodów hotelu i włączaniem do sprzedaży wszystkich jego działów.W opinii uczestników wyrażonej w anonimowych ankietach, szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazane wskazówki pozwolą na optymalizację procesu w zarządzanych przez nich obiektach.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 26 października do hotelu Sopot Marriott Resort & Spa. Szczegóły pod linkiem www.akademia-hotelarza.com

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W polskich hotelach może zabraknąć pracowników ze Wschodu

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy imigracyjnej, który przewiduje złagodzenie przepisów dla pracowników z krajów spoza UE – informuje „Sueddeutsche Zeitung“. W konsekwencji może to doprowadzić (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA