Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza

Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza


W piątek 20 października odbyło się 12 z tegorocznych szkoleń z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem szkolenia była skuteczna sprzedaż usług konferencyjnych.
W warsztatach prowadzonych przez Wojciecha Liszkę, wcześniej przez 11 lat związanego z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie, a od 2015 roku CEO firmy Z—Factor wzięło udział kilkunastu hotelarzy, reprezentujących obiekty z całej Polski.

Podczas szkolenia omówiono zagadnienia związane z tworzeniem skutecznych ofert, budowaniem przewagi konkurencyjnej, nowoczesnymi narzędziami konferencyjnymi, a także zwiększaniem przychodów hotelu i włączaniem do sprzedaży wszystkich jego działów.W opinii uczestników wyrażonej w anonimowych ankietach, szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazane wskazówki pozwolą na optymalizację procesu w zarządzanych przez nich obiektach.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 26 października do hotelu Sopot Marriott Resort & Spa. Szczegóły pod linkiem www.akademia-hotelarza.com

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności