Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza

Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza


W piątek 20 października odbyło się 12 z tegorocznych szkoleń z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem szkolenia była skuteczna sprzedaż usług konferencyjnych.
W warsztatach prowadzonych przez Wojciecha Liszkę, wcześniej przez 11 lat związanego z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie, a od 2015 roku CEO firmy Z—Factor wzięło udział kilkunastu hotelarzy, reprezentujących obiekty z całej Polski.

Podczas szkolenia omówiono zagadnienia związane z tworzeniem skutecznych ofert, budowaniem przewagi konkurencyjnej, nowoczesnymi narzędziami konferencyjnymi, a także zwiększaniem przychodów hotelu i włączaniem do sprzedaży wszystkich jego działów.W opinii uczestników wyrażonej w anonimowych ankietach, szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazane wskazówki pozwolą na optymalizację procesu w zarządzanych przez nich obiektach.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 26 października do hotelu Sopot Marriott Resort & Spa. Szczegóły pod linkiem www.akademia-hotelarza.com

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA