Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza

Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza


W ostatni czwartek 26 października w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa odbyło się kolejne z seminariów z cyklu Akademii Hotelarza. Uczestnicy, ponad 20 dyrektorów i właścicieli hoteli z całej Polski, doskonaliło swoje kompetencje z zakresu efektywnego stosowania strategii i narzędzi w codziennej pracy dyrektora hotelu.Prowadzący spotkanie Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotels, a wcześniej m.in. dyrektor generalny resortowego GrandHotel Tiffi w Iławie omówił z uczestnikami zagadnienia związane m.in. z harmonogramem pracy dyrektora hotelu, zadaniowaniem pracowników, organizacją pracy poszczególnych działów hotelu, rekrutowaniem i motywowaniem, oraz wprowadzaniem efektywnych standardów pracy.

Uczestnicy w poszkoleniowych ankietach bardzo wysoko ocenili poziom szkolenia (5,7 w sześciostopniowej skali), jak i użyteczność przekazanych informacji (5,5).

Kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza odbędzie się już 14 listopada, a jego tematem będzie budowanie i zarządzanie działem sprzedaży hotelu. Szczegóły na www.akademia-hotelarza.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W polskich hotelach może zabraknąć pracowników ze Wschodu

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy imigracyjnej, który przewiduje złagodzenie przepisów dla pracowników z krajów spoza UE – informuje „Sueddeutsche Zeitung“. W konsekwencji może to doprowadzić (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA