Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza

Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza


W ostatni czwartek 26 października w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa odbyło się kolejne z seminariów z cyklu Akademii Hotelarza. Uczestnicy, ponad 20 dyrektorów i właścicieli hoteli z całej Polski, doskonaliło swoje kompetencje z zakresu efektywnego stosowania strategii i narzędzi w codziennej pracy dyrektora hotelu.Prowadzący spotkanie Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotels, a wcześniej m.in. dyrektor generalny resortowego GrandHotel Tiffi w Iławie omówił z uczestnikami zagadnienia związane m.in. z harmonogramem pracy dyrektora hotelu, zadaniowaniem pracowników, organizacją pracy poszczególnych działów hotelu, rekrutowaniem i motywowaniem, oraz wprowadzaniem efektywnych standardów pracy.

Uczestnicy w poszkoleniowych ankietach bardzo wysoko ocenili poziom szkolenia (5,7 w sześciostopniowej skali), jak i użyteczność przekazanych informacji (5,5).

Kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza odbędzie się już 14 listopada, a jego tematem będzie budowanie i zarządzanie działem sprzedaży hotelu. Szczegóły na www.akademia-hotelarza.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA