Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 12/2017, AKTUALNOŚCI » Rekordy Hotel Trends 2017

Rekordy Hotel Trends 2017

Ponad 450 uczestników wzięło udział w 5. edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE organizowanej przez „Hotelarza”, która odbyła się 27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. To największe wydarzenie hotelarskie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas wieczornej gali ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu na Hotelarzy Roku 2017. Już 17 maja odbędzie się 2. edycja konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE w hotelu Renaissance Warszawa Lotnisko – wiosennej emanacji Hotel Trends.Konferencję zainaugurował wystąpieniem minister sportu i turystyki Witold Bańka. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbyło się pięć paneli dyskusyjnych – pierwszego dnia i trzy równoległe sesje składające się z trzech modułów każda – drugiego dnia. Panele z udziałem czołowych praktyków branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy poświęcone były takim tematom jak: Polska najgorętszym rynkiem inwestycyjnym w regionie; soft brandy – sieciowość i niezależność; marki luksusowe – czy polski rynek hotelowy zdoła już je udźwignąć; hotele resortowe – nakłady i zwrot z takich inwestycji. Pierwszy merytoryczny dzień konferencji zakończył panel dyrektorów generalnych polskich hoteli o problemach rynku w czasie, gdy znajduje się on na wierzchołku szczytu koniunkturalnego. Trzy sesje drugiego dnia Hotel Trends poświęcone były zagadnieniom: inwestycje w hotelarstwie, bezpieczeństwo (w) hotelu i gastronomia hotelowa (więcej o konferencji Hotel Trends Poland & CEE na str. 20-33). Pierwszego dnia konferencji odbyła się też gala, na której ogłoszono zwycięzców w konkursie Hotelarze Roku 2017. To jedyny w polskiej branży konkurs, w którym nagradzani są konkretni hotelarze stojący za sukcesami swoich obiektów, a nie same hotele. Nagrody przyznano w sześciu kategoriach: dyrektora generalnego hotelu sieciowego oraz niezależnego, dyrektora sprzedaży i marketingu, revenue managera, hotelarza do 35. roku życia. Przyznano także tytuł Człowieka Roku polskiej branży hotelarskiej, który zdobyli bracia Jan i Szymon Wróblewski, właściciele Zdrojowej Invest & Hotels (więcej o wynikach konkursu na str. 18-19, a fotorelacja z gali na str. 66-77).Szymon Wróblewski odbiera tytuł Człowieka Roku 2017 w imieniu braci Wróblewskich od Krzysztofa Gonciarka, członka zarządu wydawnictwa PWS Promedia

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA