Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » Ruszył ibis Styles Warszawa Centrum w stylu biwakowym

Ruszył ibis Styles Warszawa Centrum w stylu biwakowym

Orbis otworzył w Warszawie na Solcu hotel ibis Styles Centrum ze 179 pokojami, których wystrój przypomina wnętrza namiotów. Koszt inwestycji wyniósł 48 mln zł. To drugi hotel tej marki otwarty w tym roku w Warszawie po franczyzowym ibisie Styles City na bliskiej Woli. W styczniu rozpocznie się budowa ibisa Styles w Szczecinie ze 161 pokojami. Otwarty ma być pod koniec 2020 r. Koszt inwestycji wyniesie 40 mln zł.Każdy z hoteli marki ibis Styles ma swój motyw przewodni. W położonym blisko Wisły ibisie Styles Centrum wynika on z bliskości rzeki i oparty jest na wszystkich pozytywnych skojarzeniach, jakie to ze sobą niesie – słoneczne dni na świeżym powietrzu, zabawa, sport, relaks. Mijając recepcję w formie futurystycznej skały oraz kawiarnię w stylu biwakowym, dociera się do restauracji Winestone. Wystrój pokoi to odważne kolory, pasiaste tkaniny, wykorzystanie różnorodności struktury i wzorów materiałów. Wszystko tworzy wrażenie zamkniętej całości, mając przywoływać w pamięci radosne chwile spędzone nad rzeką. Temu służą też niestandardowe elementy wystroju, takie jak zawieszone na ścianach koła ratunkowe czy mierniki poziomu wody.

Hotel został wybudowany w 14 miesięcy i posiada certyfikat ekologiczny BREEAM, potwierdzający spełnienie najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa. Wdrożono m.in. strategię zero waste, a jednym ze sposobów redukcji odpadów z tworzywa sztucznego jest wykorzystanie urządzenia do filtrowania wody z licznikiem zaoszczędzonych butelek plastikowych. Kolejne rozwiązanie to inwestycja w wytwarzanie własnej energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych. W każdym z pokoi plastikowe kubki zostały zastąpione szklankami, a foliowe woreczki jednorazowe – papierowymi.

Warszawski ibis Styles to 10. hotel pod tą marką w Polsce. Jedenastym będzie franczyzowy ibis Styles Warszawa West ze 103 pokojami, który otwarty ma być na początku przyszłego roku w Morach. Natomiast kolejnym własnym hotelem Orbisu pod tą marką będzie ibis Styles Szczecin Stare Miasto, który powstanie na działce po hotelu Arkona. Jego tematem przewodnim będzie cyrk. W hotelu znajdą się restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny. Inwestycja realizowana będzie w zielonej certyfikacji BREEAM. To czwarty hotel Orbisu w Szczecinie po Novotelu, ibisie i ibisie Budget.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z umową na hotel Mercure w Sosnowcu

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na 120 pokojowy hotel Mercure Sosnowiec. Inwestorem jest Glare Global Sourcing Faruque sp.j. Od l. Gilles Clavie, Orbis i Mohhamed (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA