Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » Arche Hotel Lublin otwarty. W condo

Arche Hotel Lublin otwarty. W condo

W Lublinie otwarty został 3-gwiazdkowy Arche Hotel ze 132 pokojami, przestrzenią konferencyjną o powierzchni 320 m kw., strefą wellness i restauracją. Pokoje sprzedawane są w systemie condo po 9,5 tys. zł za 1 m kw. To już czwarty hotel otwarty przez Grupę Arche w tym roku.Whotelu znajdują się cztery sale o powierzchni od 24 do 81 m kw., które można łączyć ze sobą. Częścią centrum konferencyjnego jest również foyer (105 m kw.), które razem z salami tworzy salę balową. Restauracja Kulturalna oferuje dania z regionalnej kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. W skład strefy wellness wchodzą gabinet masażu, sauna i siłownia. Przy hotelu znajduje się parking na 20 samochodów. Arche jest hotelem zlokalizowanym najbliżej Targów Lublin. Projekt wnętrz hotelu jest dziełem biura EC-5 Architekci, które współpracowało też z tym inwestorem przy kilku innych projektach. Dyrektorem Arche Lublin został Maciej Łobejko, ostatnio zastępca dyrektora generalnego Radissona Blu Resort w Świnoujściu. Wcześniej związany już był z Grupą Arche, wprowadzając w latach 2013-15 na rynek designerski hotel Tobaco w Łodzi. W Lublinie powstają kolejne hotele sieciowe: ibis Styles ze 110 pokojami, Focus z 75 pokojami i B&B Hotel ze 120 pokojami. Dwa lata temu podpisana też została umowa na budowę ibisa Budget z 90 pokojami, ale inwestor ostatecznie wycofał się z tego pomysłu. Jesienią w mieście ruszył Lubhotel z 58 pokojami. Grupa Arche otworzyła już w tym roku Arche Hotele Krakowska z 344 pokojami i Poloneza ze 150 w Warszawie oraz Koszary w podwarszawskiej Górze Kalwarii z 82 pokojami. Razem z lubelskim hotelem wprowadziła w tym roku na rynek ponad 700 pokoi, co czyni ją najdynamiczniej rozwijającą się siecią hotelarską w Polsce. Obecnie posiada 11 obiektów z ok. 1,7 tys. pokoi. W przyszłym roku otwarte mają być Arche Hotel Geologiczna w Warszawie z 70 pokojami i Arche Hotel Białystok z 211 pokojami. W przygotowaniu są też m.in. Arche Hotele Dwór Uphagena w Gdańsku z 241 pokojami, Klasztor z 81 pokojami, Cukrownia w Żninie z 300 pokojami oraz Arche Hotele Piła ze 166 pokojami i Arche Hotel Kaliska w Łodzi z 248 pokojami

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z umową na hotel Mercure w Sosnowcu

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na 120 pokojowy hotel Mercure Sosnowiec. Inwestorem jest Glare Global Sourcing Faruque sp.j. Od l. Gilles Clavie, Orbis i Mohhamed (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA