Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » Mariusz Ładny z DoubleTree w Wawrze do Golden Tulip Międzyzdroje

Mariusz Ładny z DoubleTree w Wawrze do Golden Tulip Międzyzdroje

Mariusz Ładny, ostatnio dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze, został dyrektorem obiektu hotelowego Golden Tulip Międzyzdroje Residence należącego do Chopin Airport Development. Mariusz Ładny swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w hotelu Marriott Warsaw pod koniec lat 90. W 2003 r. związał się ze spółką Port- -Hotel (obecny Chopin Airport Development) i rozpoczął pracę w otwieranym właśnie Courtyard by Marriott Warsaw Airport, obejmując funkcję nocnego managera. Dwa lata później został revenue managerem, w 2011 r. awansował na dyrektora ds. revenue, a w 2014 r. objął funkcję zastępcy dyrektora generalnego tego hotelu. Zdobył nagrodę Revenue Leader of the Year Award za rok 2016 przyznaną przez sieć Marriott International wśród 115 hoteli franczyzowych w Europie. W połowie ub.r. został dyrektorem generalnym hotelu DoubleTree by Hilton w Wawrze. Od 1 grudnia ponownie związał się z Chopin Airport Development i objął stanowisko dyrektora Golden Tulip Międzyzdroje Residence, którym spółka zarządza od października. •


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z umową na hotel Mercure w Sosnowcu

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na 120 pokojowy hotel Mercure Sosnowiec. Inwestorem jest Glare Global Sourcing Faruque sp.j. Od l. Gilles Clavie, Orbis i Mohhamed (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA