Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » Rafał Kincer – z NAT do Marvipolu

Rafał Kincer – z NAT do Marvipolu

Rafał Kincer został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipol Development. Przez ostatnie cztery lata był dyrektorem ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, należącej do Kompanii Węglowej, która przekształca swoje obiekty wczasowe w sieć skategoryzowanych hoteli NAT. Wcześniej był prezesem zarządu w firmie Shangri La SA Hospitality Management Holding, która zamierzała stworzyć ogólnopolski holding zarządzający obiektami hotelowymi, restauracyjnymi, SPA oraz hotelami z opieką medyczną i domami czasowej opieki. Był też wiceprezesem notowanej na NewConnect spółki developerskiej GC Investment. W latach 2003-2010 związany z górnośląską siecią Hotele Diament, której był współtwórcą. Jako dyrektor operacyjny odpowiadał za funkcjonowanie restauracji hotelowych, a od 2008 r. był prezesem zarządu całej sieci. Marvipol Development przygotowuje w Warszawie projekt Unique Towers przy ul. Grzybowskiej, gdzie zaoferuje 448 lokali na wynajem krótkoterminowy, planuje też kompleks Staybridge Suitues – Holiday Inn Express z 346 pokojami oraz kolejne inwestycje hotelowe w Gdańsku i Kołobrzegu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z umową na hotel Mercure w Sosnowcu

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na 120 pokojowy hotel Mercure Sosnowiec. Inwestorem jest Glare Global Sourcing Faruque sp.j. Od l. Gilles Clavie, Orbis i Mohhamed (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA