Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Z Branży » Primavera z nową restauracją i rozbudowywanym SPA

Primavera z nową restauracją i rozbudowywanym SPA


W kompleksie Primavera Jastrzębia Góra otwarto nową restaurację Wine Story. Rozbudowywana jest też strefa SPA & wellness, która powiększy się z 16 do 30 gabinetów.

W menu nowej restauracji znalazły się zarówno klasyczne potrawy jak i unikalne kompozycje Desek Przekąsek z różnych stron świata – Deska Amerykańska, Włoska, Hiszpańska czy Francuska. Przygotowano też atrakcje dla miłośników whisky i rumu – serwowanych jest wiele rodzajów tych szlachetnych trunków. Restauracja pomieści ok 50 osób.

Sand Spa Health and Beauty Institute to kolejny projekt, który jest obecnie realizowany. Blisko dwukrotnie zwiększy się liczba gabinetów. W nowej ofercie Sand Spa oprócz klasycznych zabiegów na twarz i ciało znajdą się też zabiegi za kręgosłup i stawy, wzmacnianie odporności,  czy celowe oczyszczanie i detox ciała. Otwarcie przewidziane jest w I kwartale 2019 roku. Primavera Jastrzebia Góra to obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, zlokalizowany 100 od morza. Dysponuje 216 pokojami, 15 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1,2 tys. m kw., Parkiem Wodnym o powierzchni 1 tys. m kw. oraz Sand SPA.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA