Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Otwarto 4-gwiazdkowy Szczawnica Park Resort & Spa. W condo

Otwarto 4-gwiazdkowy Szczawnica Park Resort & Spa. W condo


W centrum Szczawnicy otwarty został 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa z 49 pokojami i 61 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo po 12,5 tys. zł za m kw. z gwarancją 6 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat.


Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dolnego, promenady spacerowej wzdłuż rzeki Grajcarek i stacji kolejki linowej na Palenicę. Ideą hotelu jest „odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację”. Wnętrza mają łączyć nowoczesny design z duchem regionu. Wyposażone został w specjalnie zaprojektowane designerskie meble. Polska manufaktura Woody Woody wykonała drewniane lampy, a dębowe wykończenia przestrzeni mają sprawiać, że hotel będzie jednocześnie elegancki i przytulny. Strefa SPA & wellness Mikroklimat oferuje basen wewnętrzny z przeciwprądem, wodospadami, masażami wodnymi i podwodnym systemem nagłośnienia, kompleks saun, jacuzzi, brodzik i gabinety zabiegowe. Gastronomia w Szczawnicy Park to restauracja Kwiat Paproci z menu zgodnym z ideą slow life opartym na produktach z regionu, kawiarnia Kolory Wiatru, lobby bar  Echo Leśne oraz Palenisko – miejsce z grillem w ogrodzie hotelowym. Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi: Trzy Korony o powierzchni 128 m kw., którą można połączyć z restauracją Kwiat Paproci, tworząc 280-metrową przestrzeń, Kolory Wiatru o powierzchni 90 m kw. i Mgła o pow. 25 m kw. Dla dzieci przygotowano salę zabaw Puchacz Bubo oraz zewnętrzny plac zabaw. Obiekt należy do Grupy Hotelowej Szczawnica Park, która w swoim portfolio ma też 3-gwiazdkowy hotel Batory z 27 pokojami, Apartamenty Eko i Apartamenty Tęcza. Dyrektorem hotelu Szczawnica Park jest Daniel Kasieczka, który poprzednio pełnił funkcję executive head chef w Radisson Blu Resort Świnoujściue, a wcześniej pracował w hotelach w Wlk. Brytanii.Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA