Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Otwarto 4-gwiazdkowy Szczawnica Park Resort & Spa. W condo

Otwarto 4-gwiazdkowy Szczawnica Park Resort & Spa. W condo


W centrum Szczawnicy otwarty został 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa z 49 pokojami i 61 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo po 12,5 tys. zł za m kw. z gwarancją 6 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat.


Hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dolnego, promenady spacerowej wzdłuż rzeki Grajcarek i stacji kolejki linowej na Palenicę. Ideą hotelu jest „odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację”. Wnętrza mają łączyć nowoczesny design z duchem regionu. Wyposażone został w specjalnie zaprojektowane designerskie meble. Polska manufaktura Woody Woody wykonała drewniane lampy, a dębowe wykończenia przestrzeni mają sprawiać, że hotel będzie jednocześnie elegancki i przytulny. Strefa SPA & wellness Mikroklimat oferuje basen wewnętrzny z przeciwprądem, wodospadami, masażami wodnymi i podwodnym systemem nagłośnienia, kompleks saun, jacuzzi, brodzik i gabinety zabiegowe. Gastronomia w Szczawnicy Park to restauracja Kwiat Paproci z menu zgodnym z ideą slow life opartym na produktach z regionu, kawiarnia Kolory Wiatru, lobby bar  Echo Leśne oraz Palenisko – miejsce z grillem w ogrodzie hotelowym. Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi: Trzy Korony o powierzchni 128 m kw., którą można połączyć z restauracją Kwiat Paproci, tworząc 280-metrową przestrzeń, Kolory Wiatru o powierzchni 90 m kw. i Mgła o pow. 25 m kw. Dla dzieci przygotowano salę zabaw Puchacz Bubo oraz zewnętrzny plac zabaw. Obiekt należy do Grupy Hotelowej Szczawnica Park, która w swoim portfolio ma też 3-gwiazdkowy hotel Batory z 27 pokojami, Apartamenty Eko i Apartamenty Tęcza. Dyrektorem hotelu Szczawnica Park jest Daniel Kasieczka, który poprzednio pełnił funkcję executive head chef w Radisson Blu Resort Świnoujściue, a wcześniej pracował w hotelach w Wlk. Brytanii.Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA