Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » W Giżycku ma powstać hotel z 401 pokojami. W condo?

W Giżycku ma powstać hotel z 401 pokojami. W condo?


Firma Doryb z Ełku planuje budowę przy jeziorze Niegocin w Giżycku hotelu 401 pokojami. Miasto oddało inwestorowi za 8 mln zł w użytkowanie wieczyste działkę, na której powstać ma obiekt.


Pierwsza rata w wysokości ponad 2 mln zł wpłynęła już na konto miasta, a pozostała należność będzie opłacana w ratach po niemal 200 tys. zł rocznie.

Na rozpoczęcie prac inwestor ma 3 lata, na zakończenie stanu surowego – kolejne trzy. Dzięki użytkowaniu wieczystemu miasto zachowuje kontrolę nad formą inwestycji, a w przypadku niezrealizowania, może rozwiązać umowę z inwestorem.

Przyszły hotel dysponować ma także restauracją, zapleczem konferencyjnym, kompleksem SPA z basenem i podziemnym parkingiem.

W 30-tysięcznym Giżycku, które nazywane jest stolicą żeglarstwa w Polsce działa obecnie 10 hoteli, w tym jeden kategorii 4-gwiazdek, sześć hoteli 3-gwiazdkowych i trzy obiekty 2-gwiazdkowe.

Firma Doryb z Ełku jest liderem w produkcji szerokiego asortymentu przetworów rybnych, oraz ryb mrożonych. Firma Doryb jest także właścicielem marki Edvar, dostawcy szlachetnych gatunków ryb słodkowodnych i morskich.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA