Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » W Giżycku ma powstać hotel z 401 pokojami. W condo?

W Giżycku ma powstać hotel z 401 pokojami. W condo?


Firma Doryb z Ełku planuje budowę przy jeziorze Niegocin w Giżycku hotelu 401 pokojami. Miasto oddało inwestorowi za 8 mln zł w użytkowanie wieczyste działkę, na której powstać ma obiekt.


Pierwsza rata w wysokości ponad 2 mln zł wpłynęła już na konto miasta, a pozostała należność będzie opłacana w ratach po niemal 200 tys. zł rocznie.

Na rozpoczęcie prac inwestor ma 3 lata, na zakończenie stanu surowego – kolejne trzy. Dzięki użytkowaniu wieczystemu miasto zachowuje kontrolę nad formą inwestycji, a w przypadku niezrealizowania, może rozwiązać umowę z inwestorem.

Przyszły hotel dysponować ma także restauracją, zapleczem konferencyjnym, kompleksem SPA z basenem i podziemnym parkingiem.

W 30-tysięcznym Giżycku, które nazywane jest stolicą żeglarstwa w Polsce działa obecnie 10 hoteli, w tym jeden kategorii 4-gwiazdek, sześć hoteli 3-gwiazdkowych i trzy obiekty 2-gwiazdkowe.

Firma Doryb z Ełku jest liderem w produkcji szerokiego asortymentu przetworów rybnych, oraz ryb mrożonych. Firma Doryb jest także właścicielem marki Edvar, dostawcy szlachetnych gatunków ryb słodkowodnych i morskich.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA