Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Z Branży » Wojciech Liszka i Krzysztof Celuch w European Advisory Council MPI

Wojciech Liszka i Krzysztof Celuch w European Advisory Council MPI


Od stycznia dwaj Polacy – Wojciech Liszka, właściciel firmy Z-Factor, i Krzysztof Celuch, właściciel firmy Celuch Consulting, zasiadają w międzynarodowych strukturach organizacji Meeting Professionals International.

European Advisory Council to komórka doradcza Meeting Professionals International na rynku europejskim.  W jej ramach swoim doświadczeniem i wiedzą włączą się w działania wyznaczające kierunki rozwoju i umacniania pozycji organizacji w Europie. MPI to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze USA  działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie skupia 18 tys. członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

Zarówno Krzysztof Celuch, jak i Wojciech Liszka pracują na rzecz rozwoju MPI od wielu lat. Krzysztof Celuch jest m.in. założycielem MPI Poland Club. Wojciech Liszka swoim dotychczasowym zaangażowaniem na rzecz organizacji zapracował w ub.r. na prestiżowy tytuł Rise Award Member of the Year – to nagroda dla osób, które szczególnie angażują się w rozwój tej organizacji i aktywnie działają na rzecz międzynarodowej branży spotkań. – Cieszę się, że po wielu latach zaangażowania w prace MPI na terenie Polski zaproszono mnie do udziału w kształtowaniu struktur tej organizacji na poziomie europejskim. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a jednocześnie wyzwanie. To także szansa na umocnienie relacji biznesowych i na dalszy rozwój prowadzonej przez mnie firmy Z-Factor na kolejnych rynkach w Europie – mówi Wojciech Liszka, którego firma również dzięki kontaktom nawiązanym poprzez Meeting Professionals International istnieje już na 17 europejskich rynkach. W ub.r.  rozpoczęła działalność w Grecji, Serbii, Rosji oraz na Białorusi. Jej dynamiczny rozwój dotyczy głównie flagowego produktu Demand Outlook – systemu monitorującego rynek spotkań, oraz Competition Shopping – rozwiązania pozwalającego na optymalizację wycen w segmencie spotkań.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA