Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » King Cross kupuje projekt hotelowy w Warszawie

King Cross kupuje projekt hotelowy w Warszawie


Firma King Cross Shopping Warsaw kupiła projekt hotelowy przy ul. Postępu na warszawskim Służewcu Przemysłowym. W jego ramach poprzedni właściciel, spółka celowa należąca do 5th Avenue, rozpoczęła budowę 167 pokojowego hotelu Holiday Inn Express. Łączna wartość mokotowskiego projektu wynieść ma około 20 mln euro – pisze „Eurobild”.


Nowy właściciel zapowiada, że szybko upora się z budową. – Prace ruszyły w październiku 2018 roku, w przyszłym miesiącu planujemy zamknąć poziom 0, a w marcu 2020 roku chcemy otworzyć podwoje nowego hotelu Holiday Inn Express – zapowiada Dominik Różański, członek zarządu spółki celowej.

Koncepcję architektoniczną obiektu opracowała pracownia AGK architekci, a generalnym wykonawcą jest Strabag.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA