Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Gdański Harward – prywatny akademik, a w wakacje hostel. W condo

Gdański Harward – prywatny akademik, a w wakacje hostel. W condo


Warszawska spółka Metropolitan Investment wprowadza na rynek prywatny akademik Gdański Harward z 60 mikroapartamentami sprzedawanymi w systemie condo pod wynajem długoterminowy. Pokoje od 12 do 23 m kw. mogą być wynajmowane przez studentów na okres minimum 60 dni od 1,2 tys. zł za miesiąc, a w okresie wakacyjnym działać w systemie wynajmu krótkoterminowego.Gdański Harward powstał w ramach przebudowy starego akademika (wcześniej mieściły się tam też Państwowe Szkoły Budownictwa) w XIX-wiecznym budynku przy ul.  Do Studzienki 65 w sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. – Do dyspozycji studentów oddajemy 60 jedno- i dwuosobowych klimatyzowanych studenckich apartamentów, z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Komfort zapewniają także dostępne w wyposażeniu każdego mikroapartamentu internet i możliwość uruchomienia pakietu telewizyjnego. Z kolei regularna wymiana pościeli, możliwość skorzystania z pralni oraz zamówienia usług sprzątania sprawiają, że student nie musi się o nic martwić mówi Paulina Bauer, dyrektor biura zarządzania nieruchomościami Metropolitan Investment S.A. – Zabytkowa bryła budynku, która łączy się z funkcjonalną nowoczesnością i współczesnymi elementami architektury, przestronne pomieszczenia i eleganckie duże okna czynią miejsce niepowtarzalnymi zapewniają mieszkańcom wyjątkową atmosferę. Bezpieczeństwo i spokój zapewnia całodobowa ochrona i monitoring, każdy ze studenckich apartamentów jest również wyposażony we własny domofon.Metropolitan Investment to firma specjalizująca się w projektach inwestycyjno-deweloperskich "na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego". Dotychczas działała głównie w sektorze nieruchomości handlowych, a ostatnio weszła też w nieruchomości zbiorowego zamieszkania. Przygotowuje m.in. sprzedawane w systemie condo inwestycje Antalovy Apartamenty Zakopane z 39 jednostkami oraz kolejny akademik w Gdańsku – Apartamenty Olimpijskie z 39 mikroapartamentami w pobliżu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Tak wyjaśnia swój  model biznesowy: "Otwieramy dla inwestora indywidualnego rynek nieruchomości komercyjnych w segmentach najtrudniej dostępnych, cechujących się stabilnym najmem i wysoką rentownością inwestycji (...).  Umożliwiamy dostęp do powierzchni handlowych klientom indywidualnym. Budową oraz zarządzaniem obiektu zajmują się specjaliści z branży nieruchomości komercyjnych bez angażowania inwestora. Struktura obiektu handlowego opiera się na długoterminowych umowach najmu z wiarygodnymi najemcami, które pozwalają oszacować dochody właścicieli. Dzięki temu inwestor ma pewność realnych korzyści wynikających z wynajmu zakupionej nieruchomości.

Oferta prywatnych akademików daje możliwość zakupu poszczególnych lokali użytkowych w obrębie wspólnych budynków i wynajmowania ich studentom w postaci długoterminowego najmu oraz dla turystów poprzez najem dobowy. Najem, oparty na krótko i długoterminowych umowach, zapewnia płynność finansową i podnosi rentowność inwestycji".

 

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA