Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Walentynki w Raffles Europejski – 995 zł za kolację, 1995 za pakiet

Walentynki w Raffles Europejski – 995 zł za kolację, 1995 za pakiet


Hotel Raffles Europejski przygotował ofertę na walentynki w restauracji Europejski Grill oraz na pobyt, wyznaczając chyba tym samym górny benchmark dla tego typu ofert.

W restauracji Europejski Grill serwowana będzie specjalna kolacja walentynkowa dla dwóch osób za 995 zł, obejmująca menu degustacyjne z doborem win. Można też zarezerwować „romantyczny pobyt” w hotelu. Specjalny pakiet walentynkowy w cenie 1995 zł dotyczy pobytów w dniu 14 lutego  i zawiera: jedną noc dla dwóch osób, kolację walentynkową w restauracji Europejski Grill, śniadanie, specjalny walentynkowy pakiet powitalny w pokoju oraz 15 proc. zniżki na zabiegi w Raffles Spa. Cukiernia Lourse Warszawa przygotowała specjalne walentynkowe czekoladki i ciastka w kształcie serca. Limitowana oferta walentynkowa będzie dostępna w dniach od 8 do 22 lutego.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA