Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Jerzy Podeszewski dyrektorem generalnym Suntago Village

Jerzy Podeszewski dyrektorem generalnym Suntago Village


Z początkiem lutego Jerzy Podeszewski z ramienia spółki Hotel Professionals Management Group objął stanowisko dyrektora generalnego całorocznego osiedla domków rekreacyjnych Suntago Village, powstającego w ramach kompleksu Park of Poland. Suntago Village to pierwszy komponent bazy noclegowej największego w Europie zadaszonego parku wodnego, który powstaje we Wręczy pod Mszczonowem.Jerzy Podeszewski z branżą hotelarską związany jest od ponad 25 lat. Swoją karierę rozpoczął w 1992 r. w hotelu Radisson SAS w Szczecinie  (wcześniej pracował na statkach jako oficer żeglugi), gdzie przez siedem lat był kierownikiem konferencji i bankietów. Potem pełnił funkcję kierownika gastronomii w krakowskim Holiday Inn i dyrektora gastronomii w Intercontinental Warszawa od otwarcia hotelu. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystał przy kolejnych otwarciach, gdzie odpowiadał za funkcjonowanie gastronomii m.in. w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na Mazurach i andel’s Kraków. W latach 2002-03 był dyrektorem operacyjnym hotelu Holiday Inn Premier Katowice, potem kierował m.in. hotelami Jan w Szklarskiej Porębie, Olympic w Ustroniu, Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu, Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Odpowiadał za zarządzanie i restrukturyzację segmentu hotelowego i gastronomicznego w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój z hotelem Konstancja i nowo powstałym  EVA Park Medical SPA. Zanim dołączył do HPMG w maju 2018 r., obejmując stanowisko director of asset and hotel management, po raz drugi pełnił funkcję dyrektora generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

W ramach pierwszej fazy Suntago Village powstanie około 100 rekreacyjnych modułowych domków wypoczynkowych typu Cabaña wraz ze strefą zabaw dla dzieci, przestrzenią przeznaczoną do wspólnego grillowania, centralnym budynkiem z recepcją oraz mini-sklepem. Otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2019 r. W przyszłości inwestor nie wyklucza powiększenia osiedla o ok. 100 kolejnych domków. W procesie przygotowania do otwarcia i po otwarciu, Suntago Village zarządzane jest przez spółkę Hotel Professionals Management Group, która jednocześnie wspiera inwestora w zakresie pozostałej bazy noclegowej w ramach inwestycji Park of Poland. Oprócz Suntago Village,bazę noclegową Park of Poland będą tworzyły dwa hotele w standardzie 4- i 5-gwiazdkowym. W pierwszej kolejności powstanie hotel 4-gwiazdkowy, którego otwarcie planowane jest na 2021 r. Łącznie hotele zaoferują ponad 700 miejsc noclegowych. Bazą noclegową w okresie preopening i po otwarciu będzie zarządzała spółka Hotel Professionals Management Group.

1 Komentarz dla “Jerzy Podeszewski dyrektorem generalnym Suntago Village”

  1. Agnieszka Dąbrowska

    Gratuluję Jerzy.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA