Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Gracjan Topczewski dyrektorem hotelu Brda w Bydgoszczy

Gracjan Topczewski dyrektorem hotelu Brda w Bydgoszczy


Gracjan Topczewski, który zarządzał hotelem Słoneczny Młyn w Bydgoszczy, od fazy pre-openingu w 2008 r. do ub. r., został dyrektorem generalnym hotelu Brda w Bydgoszczy z 205 pokojami.Gracjan Topczewski z hotelarstwem związany jest ponad 15 lat. Zaczynał na recepcji hoteli Holiday Inn i Radisson na Florydzie. Po powrocie do Polski związał się z siecią Qubus Hotel, gdzie w latach  2004-2008 był kolejno zastępcą dyrektora hotelu Qubus Prestige w Katowicach, dyrektorem Qubus Głogów, a następnie Qubus Legnica.  Pod koniec 2008 r. rozpoczął pracę w hotelu Słoneczny Młyn, który przygotowywał do otwarcia, a potem zarządzał nim do jesieni ub.r.  3-gwiazdkowy hotel Brda otwarty w 1972 r., jest największym hotelem w Bydgoszczy.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA