Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » 100 hoteli Indigo w 15 lat. Kolejnych 100 powstać ma w pięć lat

100 hoteli Indigo w 15 lat. Kolejnych 100 powstać ma w pięć lat
Indigo Berlin East Side Gallery to setny hotel otwarty pod butikową marką Indigo należącą do sieci IHG. W ciągu pięciu lat IHG planuje otwarcie kolejnych 100. Wkrótce otwarte zostaną hotele w Mediolanie, Stratfordzie, Dubaju, Miami i Coachella w Kalifornii.

Wszystkie zdjęcia: Indigo Berlin East Side Gallery
Pierwszy hotel pod marką Indigo otwarty został w 2004 r. w Atlancie. Dziś marka obecna jest w 20 krajach. Najwięcej hoteli działa w USA (ponad 50) oraz w Europie (ok. 30, z czego połowa w Wlk. Brytanii). W 2016 r. otwarto w Krakowie pierwszy hotel Indigo w Polsce, a w 2017 powstał następny w Warszawie, następny planowany jest we Wrocławiu. W kolejnych latach marka zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Peru, Australii, Indiach, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Japonii i Wietnamie.

Indigo to marka hoteli butikowych działająca w segmencie wyższym. Zgodnie z założeniem marki każdy hotel Indigo jest inny, dopasowany do sąsiedztwa, w którym powstaje. Wystrój każdego hotelu inspirowany jest lokalną kulturą, charakterem i historią okolicy. Mottem tej marki jest „Travel like an explorer. Stay like a local” („Podróżuj jak odkrywca. Mieszkaj jak miejscowy”).


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA