Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Magdalena Rybicka w zarządzie Zdrojowej Hotels, Piotr Śliwka dyrektorem sprzedaży Zdrojowej Invest

Magdalena Rybicka w zarządzie Zdrojowej Hotels, Piotr Śliwka dyrektorem sprzedaży Zdrojowej Invest


Magdalena Rybicka i Piotr Śliwka awansowali w strukturze Zdrojowa Invest&Hotels. Magdalena Rybicka, dotychczasowo dyrektor ds. sprzedaży, została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels, a Piotr Śliwka został dyrektorem sprzedaży w Zdrojowej Invest, pozostając też dyrektorem rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformy rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych.

Magdalena Rybicka z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Zaczynała jako specjalista ds. sprzedaży w Holiday Inn w Warszawie (obecny Mercure) w 2004 r. W latach 2006-2009  pracowała w warszawskim hotelu Hiltona, dochodząc do stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży. Przez kolejne trzy lata była managerem ds. zakwaterowania w spółce EURO 2012 Polska, gdzie miała okazję poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Po EURO została zastępcą dyrektora centralnego biura sprzedaży dla segmentu MICE & Leisure sześciu hoteli sieci Starwood w Polsce, a w latach 2013-2015 była dyrektorem sprzedaży nowo otwieranego hotelu DoubleTree by Hilton Warszawa. W 2015 r, trafiła do Zdrojowej Invest na stanowisko dyrektora sprzedaży, odpowiadając za tworzenie i realizację strategii sprzedaży i rozwoju całej sieci. W 2016 r. zdobyła tytuł Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Sprzedaży Hoteli Sieciowych. Jest absolwentką SGH.

Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od 12 lat. Rozpoczynał jako doradca ds. nieruchomości w Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie.Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA