Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Ruszył Lake Hill Resort & Spa w podnóża Karkonoszy

Ruszył Lake Hill Resort & Spa w podnóża Karkonoszy


Nad zalewem Sosnówka między Jelenią Górą a Karpaczem otwarty został Lake Hill Resort & Spa ze 174 pokojami sprzedanymi w systemie condo. Jego inwestorem jest Artur Kozieja, który w grudniu uruchomił hotele Metropolo by Golden Tulip w Krakowie.


Wszystkie, rozmieszczone w dwóch połączonych budynkach, pokoje i apartamenty w Lake Hill mają balkony, tarasy lub ogródki oraz przypisane miejsce parkingowe. Powierzchnia standardowych pokoi wynosi 24 – 27 m kw., pokoi typu suite 37 – 43 m kw., a apartamentów 53 – 63 m kw. Cena standardowego pokoju zaczyna się od 399 zł (499 zł z widokiem na zalew). Ofertę zabiegów SPA przygotowali specjaliści z Kliniki La Perla, od masaży, poprzez autorskie rytuały, po zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie anti-aging, wyszczuplające i modelujące ciało. W ofercie znajdują się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Strefa wellness oferuje m.in. basen ze stanowiskami do hydromasażu, dwa jacuzzi z widokiem na panoramę Karkonoszy oraz saunę fińską i parową. Restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i regionalnej powstające zgodnie z filozofią slow food, na bazie produktów dostarczanych przez rolników z regionu. W kompleksie znajdują się też dwie sale konferencyjne na 120 i 30 osób. – To obiekt w jednym z najciekawszych miejsc w Karkonoszach, z widokiem na pełną panoramę Karkonoszy. Połączenie wody i gór w jednym miejscu tworzy bajeczną atmosferę – mówił inwestor Artur Kozieja o Lake Hill w wywiadzie dla „Hotelarza” w lutowym wydaniu. – To obiekt resortowy, nastawiony na turystów przyjeżdżających na dłuższe pobyty, a w okresach pozaturystycznych na klienta korporacyjnego, więc jest też cała infrastruktura konferencyjna.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA