Wesprzyj „Hotelarza” i zamów prenumeratę

Polskie hotelarstwo, jeszcze niedawno jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki, przeżywa obecnie dramatyczne chwile.

Czasopismo „Hotelarz” towarzyszy polskiemu rynkowi hotelowemu nieprzerwanie od 1962 roku. Przez te wszystkie lata rozwijaliśmy się wraz z rynkiem, opisywaliśmy jak ewoluował, stopniowo się profesjonalizował i dynamicznie rozwijał. Jesteśmy obecni także w tych najtrudniejszych dla branży czasach.

Nieprzerwanie realizujemy naszą misję zaangażowanego dziennikarstwa, dostarczając 7 dni w tygodniu poprzez portal e-Hotelarz.pl i media społecznościowe najnowszych, pogłębionych, opartych na wielu źródłach informacji, a także wydając tak cenione przez Czytelników papierowe wydanie „Hotelarza”, zawsze pełne rzetelnych i wiarygodnych wiadomości i porad.

Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, że branża koncentruje się wokół naszych mediów, poszukując właśnie tutaj istotnych dla siebie informacji.

W tych trudnych chwilach potrzebujemy jednak Twojego wsparcia.

Dlatego zachęcamy do zakupu prenumeraty „Hotelarza” w wersji papierowej, bądź online.


Zamów prenumeratę


Wierzymy, że już niebawem życie znów wróci do normy, hotele zapełnią się gośćmi, a „Hotelarz”, zarówno w papierowej formie, jak i poprzez portal, służyć będzie branży przez kolejne długie lata.

Prenumerata roczna „Hotelarza” to:

  • 12 wydań naszego miesięcznika, czasopisma rekomendowanego przez liderów rynku, najczęściej wybieranego przez branżę pisma
  • 2 specjalistyczne raporty roczne – „Raport z Rynku HoReCa” wiosną, opisujący stan i rozwój rynku hotelarskiego i gastronomicznego, oraz „ABC Inwestycji Hotelowych” jesienią, poradnik dla inwestorów hotelowych
  • dostęp do pełnych zasobów www.e-Hotelarz.pl, najpopularniejszego portalu hotelarskiego w Polsce, w tym archiwum wydań „Hotelarza” od 2005 roku (skarbnica branżowej wiedzy!)
  • rabaty na konferencje, inwestycyjną HIT – Hotel Investment Trends Poland&CEE i inwestycyjno-operacyjną HT – Hotel Trends Poland&CEE, oraz szkolenia Akademii Hotelarza
  • możliwość bezpłatnego zgłoszenia swojego obiektu do najpopularniejszego konkursu branżowego „Hotel z Pomysłem”

W każdym wydaniu piszemy też o najnowszych inwestycjach, otwarciach nowych obiektów, czy najważniejszych zmianach kadrowych w hotelarstwie, zanim jeszcze zostaną oficjalnie ogłoszone. Podajemy najważniejsze fakty, pogłębione i rzetelne analizy, dotyczące zmian i trendów na polskim rynku, przekazujemy najwyższej jakości branżową wiedzy od uznanych praktyków z dziedziny marketingu, prawa i podatków, F&B, revenue, zarządzania zespołem, czy optymalizacji kosztów w hotelarstwie.

Po papierowe wydanie każdego miesiąca sięga większość właścicieli i kadry zarządzającej hoteli w Polsce.

Wesprzyj nas, dołącz do nich i zyskaj sprawdzone źródło wiedzy i informacji!


Zamów prenumeratę