Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » POLECAMY (2) » O rynku hotelowym w Zakopanem

O rynku hotelowym w Zakopanem


W środę 7 czerwca odbyło się piąte spotkanie z cyklu „Śniadanie Hotelarza”, które poświęcone są lokalnym rynkom hotelarskim. Tym razem w kompleksie Nosalowy Dwór rozmawialiśmy w gronie właścicieli i dyrektorów hoteli o specyfice rynku zakopiańskiego.
W debacie wzięli udział reprezentanci hoteli Nosalowy Dwór, Mercure Kasprowy, Grupy Trip (Belvedere, Litwor, Czarny Potok), Grand Stamary i Skalny, Aries, i Kopieńca, a także przedstawiciele Urzędu Miasta i Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. Debatę prowadził Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”, a gośćmi specjalnymi byli Dariusz Futoma, partner w firmie doradczej Horwath HTL, Adam Pilczuk, dyrektor ds. rozwoju Chopin Airport Development, Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza”.


Było to już piąte spotkanie z cyklu „Śniadanie Hotelarza”, które poświęcone są lokalnym rynkom hotelarskim, po Lublinie, Bydgoszczy, Olsztynie i Łodzi. W ramach tych spotkań przedstawiamy charakterystykę poszczególnych rynków hotelarskich, rozmawiamy o ich specyfice, perspektywach, szansach i barierach rozwoju, mocnych i słabych stronach, wspólnych problemach, źródłach popytu i osiąganych cenach.
Obszerną relację z tej dyskusji opublikujemy w lipcowym wydaniu „Hotelarza”.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-06-20 Adam Bachleda-Curuś buduje hotel w Krakowie
2017-06-19 Pierwszy hotel Mercure w Belgradzie
2017-06-13 Charytatywny Mecz Gwiazd 17 czerwca w Hotelu Ossa
2017-06-12 Zdrojowa Hotels partnerem programu Dom Marzeń
2017-06-12 Zamkną hotel w Limanowej
2017-06-12 W Pałacu Radziwiłłów w Białej Podlaskiej ma powstać 100-pokojowy hotel
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA