Qubus wystawia na sprzedaż hotel w Głogowie. I planuje hotel przy ul. Głogowskiej w Poznaniu   INWESTYCJE  TRANSAKCJE

Sieć Qubus Hotel kontynuując transformację swojej strategii rozwoju skierowaną na największe miasta w Polsce wystawiła na sprzedaż swój hotel w Głogowie. Po otwarciu pod koniec ub.r. nowego hotelu w Katowicach, teraz planuje inwestycję w Poznaniu.

Otwarty w 2001 r. w centrum Głogowa hotel oferuje możliwości adaptacyjne pod różne branże, a także opcję dalszej rozbudowy na przynależnym terenie. Powierzchnia użytkowa hotelu wynosi łącznie 7,2 tys. m kw., z czego z czego 3,8 tys. zajmują piętra hotelowe. W obiekcie znajduje się 80 pokoi, trzy sale konferencyjne o powierzchniach 78, 30 i 12 m kw. oraz wyremontowana w 2019 r. restauracją o powierzchni 225 m kw. Budynek posiada również 49 biur pod wynajem, z których 80 proc. jest obecnie wynajęte. Wśród najemców są m.in. PKO BP (1050 m kw.) i mBank (120 m kw.).

Hotel w Głogowie

Hotel w Poznaniu przy ul. Głogowskiej zaoferuje 122 pokoje, zaplecze konferencyjne, restaurację i trzykondygnacyjny parking podziemny. Wraz z sąsiednim biurowcem stanowić ma zamykającą kwartał pierzeję dla planowanej ul. Nowa Głogowska. Projektowany jest przez biuro ASW Architekci, które jest autorem m.in. hoteli Puro w Poznaniu, Łodzi i na krakowskim Kazimierzu.

Planowany hotel przy ul. Głogowskiej


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *